Magyarországról az ungvári börtönbe érkezett letartóztatottak névsora 1956-ban

 

A visszaküldés dátuma

Név előtti sorszám

Név

Apja neve

Születési éve

Születési hely

Születési megye

Mikor érkezett

Honnan érkezett, vannak-e anyagai

Megjegyzés

12.05.

1

Avri György

Mihály

1919

Marosvásárhely

Erdély [Marostorda] /Románia

1956.11.11

Szombathely

 

12.05.

2

Alytordai/Altordán Sándor

Lajos

1909

Szeged

Csongrád

1956.11.09

Szolnok

 

12.05.

3

Aradi Imre

János

1932

Nagykáta

Szolnok

1956.11.10

Budapest

 

12.05.

4

Aszódi Pál

Mihály

1929

Hévizgyörk

Pest

1956.11.10

Debrecen

 

12.05.

5

Atuszák György

János

1932

Somogyvár

Somogy

1956.11.10

Miskolc

 

12.05.

6

Acsai István

István

1916

Kisléta

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.12

Nyíregyháza

 

12.05.

7

Asbot Sándor

Mihály

1896

Alsó-Szeleste

Vas

1956.11.10

Szombathely

 

12.05.

8

Bagi/Bogi István

József

1924

Magyarkanizsa

Délvidék/Jugoszlávia

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

9

Bokán Bertalan

József

1930

Kántorjánosi

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.10

Miskolc

 

12.06.

10

Baksa János

István

1910

Budapest

Pest

195611.14

Budapest

 

12.18.

11

Balázs Lajos

Lajos

1935

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.09.

12

Balog Zoltán

Pál

1931

Révaaranyos

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.13

Csepel [Budapest]

 

01.05.

13

Bán Lajos

István

1928

Nagyharsány

Baranya

1956.11.14

Budapest

 

12.09.

14

Bánáti János

János

1925

Bácsalmás

Bács-Kiskun

1956.11.10

Kaposvár

 

01.05.

15

Bánácki József

György

1931

Cece

Fejér

1956.11.14

Budapest

 

01.05.

16

Bánhidi Miklós

Ignác

1933

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

17

Bartha Zoltán

András

1935

Nibrod/Nábrád

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.10

Miskolc

 

12.09.

18

Borcsa Zoltán

Zoltán

1936

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.09.

19

Barcsa/Bárcsa Zoltán

János

1903

Debrecen

Hajdú-Bihar

1956.11.10

Budapest

 

01.05.

20

Berec Imre

János

1920

Gyergyószentmiklós

Erdély [Hargita megye]/Románia

1956.11.14

Budapest

 

01.05.

21

Béres István

Miklós

1933

Törökbálint

Pest

1956.11.14

Budapest

 

01.05.

22

Bircsán János

János

1933

Dunaföldvár

Tolna

1956.11.14

Budapest

 

12.20.

23

Blattner András

András

1931

Budapest

Pest

1956.11.12

Pécs

 

01.05.

24

Bodo/Badó Ferenc

Mihály

1914

Küpekháza

Csongrád

1956.11.10

Budapest

 

01.05.

25

Bozsoki Ferenc

Ferenc

1932

Balatonendréd

Somogy

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

26

Borkos Imre

János

1919

Monor

Pest

1956.11.10

Miskolc

 

12.11.

27

Balázs Ödön

Lajos

1927

Szombathely

Vas

1956.11.10

Szombathely

 

12.20

28

Baldocs/Boldocs/Boldog János

József

1926

Földes

Hajdú-Bihar

1956.11.12

Pécs

 

12.18.

29

Bolibrjuh Sándor

Károly

1930

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.16.

30

Balog Lajos

József

1933

Kaposvár

Somogy

1956.11.10

Veszprém

 

01.05.

31

Borsos Mihály

Mihály

1898

Geszt

Békés

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

32

Bruder Endre

Marton

1933

Kisoroszi

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

33

Bük János

János

1938

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

34

Vágner István

Frigyes

1929

Budapest

Pest

1956.11.11

Szombathely

 

01.05.

35

Vágner Károly

Károly

1936

Tomcsány

Pest

1956.11.14

Budapest

 

01.05.

36

Vágenvömer/Vágenszumer

Ferenc

1926

Zsámbék

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.22

37

Vajdai László

Sándor

1934

Kiscserhát

Fejer

1956.11.10

Budapest

 

01.05.

38

Vonyó Károly

András

1912

Tordáskert

Felvidék [Nyitra megye]/ Szlovákia

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

39

Vizi Béla

Béla

1931

Budapest

Pest

1956.11.11

Budapest

 

01.05

40

Vízi Gabriella

Károly

1933

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.18.

41

Beltter Károly

Károly

1905

Kolozsvár

Erdély [Kluzs /Kolozs megye]/Románia

1956.11.10

Budapest

 

12.18.

42

Vendel/Vandel Ferenc

Árpád

1927

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

43

Vízi Pál

Pál

1925

Baktüttös

Zala

1956.11.14

Budapest

 

12.15.

44

Virág László

László

1925

Kecskemét

Bács-Kiskun

1956.11.10

Szombathely

 

12.18.

45

Vér Balázs

Sándor

1936

Makó

Csongrád

1956.11.14

Budapest

 

12.22.

46

Gábor Ferenc

Ignác

1929

Borszék

Erdély [Csík megye]/ Románia

1956.11.10

Budapest

 

12.19.

47

Galgodi/Gálhidi Tamás

Ferenc

1933

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.09.

48

Garai Sándor

Fülöp

1913

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.09.

49

Gácsi István

István

1932

Nagyréde

Heves

1956.11.10

Kaposvár

 

12.05.

50

Gengelicki/Hengelicki Lajos

Pál

1930

Budapest

Pest

1956.11.08

Debrecen

 

12.09.

51

Góg József/ Gőg

József

1923

Tömörkény

Csongrád

1956.11.10

Kaposvár

 

12.15.

52

Gombóci Ferenc

György

1936

 

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

53

Horvát Endre

Antal

1933

Zalaszentmárton

Zala

1956.11.10

Budapest

 

12.20.

54

Grévék/Grivik Károly

József

1930

 

Csongrád

1956.11.12

Pécs

 

12.15.

55

Gudec/Güdec Pál

János

1913

Békéscsaba

Békés

1956.11.10

Szombathely

 

12.05.

56

Golenya József

József

1931

 

Bács-Kiskun

1956.11.10

Nyíregyháza

 

12.11.

57

Damnicki/Domnicki Gyula

Lajos

1911

Sárbogárd

Fejér

1956.11.10

Kaposvár

 

12.05.

58

Dandos Gyula

Gyula

1938

Torockó

Erdély [Torda-Aranyos megye]/Románia

1956.11.10

Nyíregyháza

 

P

59

Deme Zoltán

Bela

1936

 

Nógrád

1956.11.14

Budapest

 

01.05.

60

Györfi Sándor

János

1933

Karcag

Szolnok

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

61

Diós István

István

1927

Sajószentpéter

Borsod-Abaúj-Zemplén

1956.11.10

Szolnok

 

Elküldve

62

Döller/Düller Erzsébet

Károly

1913

Szamosszeg

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.10

Budapest

 

12.15.

63

Dudás József

József

1933

Törökbálint

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.29.

64

Eger János

Ferenc

1926

Paks

Tolna

1956.11.14

Budapest

 

01.05.

65

Jenei Sándor

István

1930

Kishódas

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.14

Budapest

 

P

66

Encsi/Enki József

István

1934

Abaújkér

Borsod-Abaúj-Zemplén

1956.11.10

Budapest

 

12.10

67

Ekler Dezső

József

1923

Nagykanizsa

Zala

1956.11.10

Szombathely

 

elküldve

68

Zámbó Mária

Pál

1926

Dombrád

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.10

Budapest

 

01.05.

69

Zobák Pál

István

1906

Bőny

Győr-Moson-Sopron

1956.11.14

Budapest

 

12.11

70

Zagorszki Ferenc

Ferenc

1933

Budapest

Pest

1956.11.10

Szombathely

 

12.15.

71

Illés Károly

Imre

1928

Pestszenterzsébet

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

72

Imre Béla

Mihály

1927

Szolnok

Szolnok

1956.11.10

Szolnok

 

11.05.

73

Kabai Dezső

Zoltán

1926

 

Szabolcs-Szatmár-Bereg

 

 

 

01.05.

74

Kádár György

György

1920

Makó

Csongrád

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

75

Káló László

Béla

1938

 

Hajdú-Bihar

1956.11.10

Miskolc

 

12.05.

76

Karomos József

István

1938

Kisvárda

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.10

Miskolc

 

12.18.

77

Kárpáti Antal

Antal

1919

Budafok [Budapest XXII. Kerület]

Pest

1956.11.14

Budapest

 

01.05.

78

Kaszai István

István

1932

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.22.

79

Katona László

András

1930

 

Bács-Kiskun

1956.11.11

Budapest

 

12.11

80

Keszvér Ráfáel

János

1919

Nagytilaj

Vas

1956.11.10

Szombathely

 

12.05.

81

Kenedi Lukács

István

1926

Tiszavid

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.10

Miskolc

 

12.25.

82

Kenyeres Róbert

György

1935

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

Elküldve

83

Keresztes Pálné - Fekete Magdolna

Ferenc

1923

Jászárokszállás

Szolnok

1956.11.10

Budapest

 

Elküldve

84

Kerner Anna

 

1938

Nagydorog

Tolna

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

85

Kertész László

 

1935

Nyíregyháza

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.08

Debrecen

 

12.19.

86

Keszler Lajos

Lajos

1936

Segesd

Somogy

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

87

Kis Imre

Menyhárt

1937

Újpest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

88

Kis Tibor

Albert

1934

Nagyléta

Hajdú-Bihar

1956.11.14

Budapest

 

12.09.

89

Kis Tibor

József

1930

Vác

Pest

1956.11.10

Kaposvár

 

12.09.

90

Kleninger József

Mihály

1931

Kaposvár

Somogy

1956.11.10

Kaposvár

 

12.11

91

Kovács Béla

János

1927

Gálocs

Kárpátalja

1956.11.11

Szombathely

 

12.18.

92

Kovács László

László

1938

Kecskemét

Bács-Kiskun

1956.11.14

Budapest

 

12.15.

93

Kovács László

Ferenc

1936

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

94

Kovács Sándor

György

1914

Budapest

Pest

1956.11.08

Debrecen

 

12.20.

95

Kovács Ferenc

István

1934

Majkpuszta

Komárom-Esztergom

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

96

Kovács János

János

1928

Albertirsa

Pest

1956.11.10

Kaposvár

 

01.05.

97

Kozák András

András

1933

Budapest

Pest

1956.11.11

Budapest

 

12.09.

98

Konc József

Imre

1934

Budapest

Pest

1956.11.13

Budapest

 

12.18.

99

Kopácsi Károly

Károly

1936

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.19

100

Koncsuk János

István

1936

Miskolc

Borsod-Abaúj-Zemplén

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

101

Kaszti Péter

Péter

1932

Újkígyós

Békés

1956.11.10

Miskolc

 

12.26.

102

Kormos Tibor

János

1938

Izsák

Bács-Kiskun

1956.11.14

Budapest

 

12.22.

103

Katya/Kotun László

János

1934

Rákoskeresztúr

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.15.

104

Kocsis Géza

Géza

1930

Peržalka [Pozsonyligetfalu]

Felvidék/Szlovákia

1956.11.09

Veszprém

 

12.15.

105

Kocsis Gyula

Ferenc

1932

Lédvahidvég

Délvidék/Jugoszlávia

1956.11.10

Szombathely

 

12.11.

106

Kocsis Károly

György

1902

Székesfehérvár

Fejér

1956.11.10

Szombathely

 

Elküldve

107

Kaszó/Kacsó Irén

György

1935

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.09.

108

Kriszten Andor

Andor

1920

Vas

Erdély [Szatmár]/Románia

1956.11.10

Budapest

 

12.22.

109

Kristos Károly

Jenő

1930

 

 

1956.11.11

Budapest

 

12.26.

110

Kubik Géza

 

1934

Szolnok

Jász-Nagykun-Szolnok

1956.11.14

Budapest

 

12.15.

111

Kuc Attila

János

1928

Dealu Negru[Feketedomb vagy Bánffytelep]

Erdély [Kolozs megye]/Románia

1956.11.10

Szombathely

 

12.19.

112

Kupi István

István

1928

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.22.

113

Lakos János

János

1934

Regöly

Tolna

1956.11.10

Veszprém

 

12.05.

114

Lengyel Antal

Ferenc

1906

Budapest

Pest

1956.11.10

Nyíregyháza

 

12.18.

115

Leszenecki Tibor

János

1933

 

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

116

Libus Mátyás

Mátyás

1938

Medgyesegyháza

Békés

1956.11.14

Budapest

 

12.20.

117

Lipe Géza

Géza

1918

Kamocsa

Felvidék [Nyitra megye]/ Szlovákia

1956.11.10

 

 

12.05.

118

Lubkovics György

József

1891

Nyitra

Felvidék [Nyitra megye]/ Szlovákia

1956.11.10

Nyíregyháza

 

12.26.

119

Lugosi Alajos

Alajos

1922

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.15.

120

Makai Tibor

János

1933

Miskolc

Borsod-Abaúj-Zemplén

1956.11.14

Budapest

 

Elküldve

121

Malecki Miklós

József

1938

Nyiregyháza

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.10

Nyíregyháza

 

12.18.

122

Maros Jónos

József

1925

Baja

Bács-Kiskun

1956.11.14

Budapest

 

12.26.

123

Mati Mihály

Ferenc

1937

Gergőfalva

Erdély [Csík megye]/ Románia

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

124

Márföldi István

József

1907

Nyiregyháza

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.10

Nyíregyháza

 

12.09.

125

Matkovics András

Viktor

1938

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

126

Meleg Ákos

Ferenc

1937

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.09.

127

Mecseri János

Mihály

1920

Győr

Győr-Moson-Sopron

1956.11.10

Budapest

 

12.05.

128

Mitnyán Pál

Pál

1923

Tótkomlós

Békés

1956.11.08

Debrecen

 

12.22.

129

Molnár Bálint

Bálint

1934

Tiszakécske

Bács-Kiskun

1956.11.11

Budapest

 

12.26.

130

Molnár Károly

Imre

1937

Hódmezővásárhely

Csongrád

1956.11.14

Budapest

 

12.09.

131

Sz.Molnár Károly

János

1930

Hajmás

Somogy

1956.11.13

Budapest

 

01.05.

132

Muc János

János

1933

Paks

Tolna

1956.11.14

Budapest

 

12.26.

133

Sz.Nagy József

Béla

1927

Sződ

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.05.

134

Nagy Pál

József

1910

Debrecen

Hajdú-Bihar

1956.11.09

Szolnok

 

12.09.

135

Nagy Tamás

Tamás

1932

Kaposvár

Somogy

1956.11.10

Kaposvár

 

12.09.

136

Nagy Flórián

Béla

1932

Budapest

Pest

1956.11.12

Pécs

 

12.15.

137

Nagy Sándor

Zsigmond

1934

Vámoscsalád

Vas

1956.11.10

Veszprém

 

12.15.

138

Negele Tibor

János

1932

Budapest

Pest

1956.11.10

Szombathely

 

12.09.

139

Nik József

József

1935

Pilisvörösvár

Pest

1956.11.10

Budapest

 

01.05.

140

Niksz Lajos

József

1927

Látrány

Somogy

1956.11.11

Budapest

 

12.05.

141

Német György

József

1930

Budapest

Pest

1956.11.10

Szombathely

 

12.18.

142

Nemes Árpád

Dezső

1937

Újpest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.09.

143

Német József

Lajos

1934

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.20.

144

Német István

István

1930

Lovászpatona

Veszprém

1956.11.12

Pécs

 

12.18.

145

Nyirfás Dezső

László

1931

Pécs

Baranya

1956.11.10

Budapest

 

12.26.

146

Novoszel Martin

Vilmos

1927

Rakovec

Jugoszlávia

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

147

Nyers István

János

1938

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

01.05.

148

Nyeső István

Demeter

1919

Paks

Tolna

1956.11.14

Budapest

 

12.26.

149

Orbán Zoltán-Tibor

Sándor

1923

Miskolc

Borsod-Abaúj-Zemplén

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

150

Orbán Lajos

Sándor

1928

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.18.

151

Oláh Béla

Lajosé

1937

Domaháza

Borsod-Abaúj-Zemplén

1956.11.14

Budapest

 

12.15.

152

Oláh Vilmos

 

1927

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.20.

153

Altorján/Oltorön Béla

Mátyás

1934

Budapest

Pest

1956.11.11

Budapest

 

Eélüédve

154

Paris István

József

1935

Csepreg

Borsod-Abaúj-Zemplén

1956.11.08

Debrecen

 

Elküldve

155

Poder Mária

József

1938

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.18.

156

Pezcik János

János

1937

Soltvadkert

Bács-Kiskun

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

157

Penees/Penész/Penejes/

Pénzes Imre

Imre

1936

Karcag

Szolnok

1956.11.14

Budapest

 

12.26.

158

Petri István

János

1933

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

159

Péterfia András Béla

Lajos

1936

Újpest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.11.

160

Petrovák Oszkár

Oszkár

1917

Sokol' [ magyarul Hernádszokoly]

Felvidék [Nyitra megye] /Csehszlovália

1956.11.11

Szombathely

 

Elküldve

161

Pilinszki Mária

Attila

1935

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.20.

162

Paulini/Poulini László

Ferenc

1936

Rákospalota

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

163

Pusztafi József

József

1936

Nyíregyháza

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.10

Miskolc

 

12.26.

164

Püspöki József

József

1934

Pusztamonostor

Szolnok

1956.11.14

Budapest

 

12.11.

165

Pap Ferenc

András

1927

Esztár

Hajdú-Bihar

1956.11.10

Szombathely

 

12.11.

166

Ráda János

János

1926

Lovászi

Zala

1956.11.10

Szombathely

 

12.18.

167

Rigó János

János

1931

Budapest

Pest

1956.11.11

Budapest

 

12.05.

168

Réti/ Riti Zoltán

Adolf

1906

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.20.

169

Rózsa Sándor

Kálmán

1926

Pécs

Baranya

1956.11.12

Pécs

 

01.05.

170

Ron Imre

Mihály

1928

Györköny

Tolna

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

171

Ruha/Ruka József

Sándor

1919

Nyírbátor

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.12

Nyíregyháza

 

12.26.

172

Szabó Imre

Imre

1929

Nagykáta

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

173

Szabó Károly

Albert

1930

Nyirbátor

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.12

Nyíregyháza

 

12.20.

174

Szabó Károly

Sándor

1938

Nyíregyháza

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.14

Budapest

 

12.20.

175

Szabó László

Lajos

1927

Székesfehérvár

Fejér

1956.11.09

Veszprém

 

12.09.

176

Szabó László

Ferenc

1931

Békéscsaba

Békés

1956.11.11

Budapest

 

12.19.

177

Szabó János

János

1938

Nagyvárad

Erdély/ Románia

1956.11.14

Budapest

 

Elküldve

178

Szabó Erzsébet

István

1938

Homokszentgyörgy

Somogy

1956.11.10

Budapest

 

12.18.

179

Szalai László

Ferenc

1934

Kaposvár

Somogy

1956.11.12

Székesfehérvár

 

12.24.

180

Szarka Antal

Bálint

1935

Tyukod

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.14

Budapest

 

12.20.

181

Száraz László

István

1932

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.26.

182

Szvák/Cvák Pál

Mihály

1924

Szarvas

Békés

1956.11.14

Budapest

 

12.26.

183

Szikes/Szikés/Székes Lajos

Lajos

1933

Pestszentlőrinc [Budapest, VIII.kerület]

Pest

1956.11.11

Budapest

 

12.22

184

Szelesi László

Gyula

1924

Gragyvánfalva

 

1956.11.10

Budapest

 

12.11

185

Szendi László

György

1896

Szombathely

Vas

1956.11.11

Szombathely

 

12.18.

186

Szabó Mihály

Mihály

1930

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.22.

187

Szuna/Szuha Károly

Ferenc

1934

Söréd

Fejér

1956.11.10

Budapest

 

12.05.

188

Szűcs István

János

1935

Battonya

Békés

1956.11.09

Veszprém

 

12.09.

189

Szűcs Sándor

Dénes

1918

Budapest

Pest

1956..11.10

Budapest

 

12.05.

190

Szűcs Tibor

István

1936

Kurinem

Felvidék [Gömör megye]Csehszlovákia

1956.11.10

Miskolc

 

12.26.

191

Tar Béla

György

1923

Mosdós

Somogy

1956.11.14

Budapest

 

12.25.

192

Tarjányi/Tarjáni Béla

Béla

1935

Kiskunfélegyháza

Bács-Kiskun

1956.11.11

Budapest

 

12.19.

193

Tarcsi Gyula

Károly

1931

Kismarja

Hajdú-Bihar

1956.11.10

Budapest

 

12.26.

194

Temesvári József

Sándor

1935

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.20.

195

Terebesi Sándor

János

1936

Pilisvörösvár

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.25.

196

Török Béla

András

1934

Borsodbóta

Borsod-Abaúj-Zemplén

1956.11.10

Budapest

 

12.05.

197

Tök/Tik János

János

1931

Budapest

Pest

1956.11.09

Szolnok

 

12.18.

198

Takács Béla

János

1927

Viss

Borsod-Abaúj-Zemplén

1956.11.14

Budapest

 

12.05.

199

Tamás Kálmán

János

1933

Újpest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.18.

200

Tamási Ferenc

Kálmán

1924

Jánoshida

Szolnok

1956..11.11

Budapest

 

12.26.

201

Tfdai/Tordai Károly

Mózes

1936

Szászlodes

Erdély/Románia

1956.11.10

Budapest

 

12.20.

202

Tót Dániel

Dániel

1938

Sarkad

Békés

1956.11.10

Budapest

 

12.09.

203

Tót Imre

József

1930

Szentgál

Veszprém

1956.11.10

Budapest

 

12.05.

204

Tót Imre

Mihály

1913

Nyírbogdány

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.13

Nyíregyháza

 

12.09.

205

Tot József

József

1935

Újkígyós

Békés

1956.11.11

Budapest

 

12.26.

206

Tót József

 

1937

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.26.

207

Tót Kálmán

Kálmán

1932

Muhi

Borsod-Abaúj-Zemplén

1956.11.14

Budapest

 

12.26.

208

Tassi Vilmos

János

1933

Debrecen

Hajdú-Bihar

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

209

Urkom Ferenc

Gergely

1938

Lugas

Erdély [Krassó-Szörény megye]/Románia

1956.11.14

Budapest

 

12.20.

210

Újság Tibor

Ferenc

1929

Budapest

Pest

1956.11.10

Kaposvár

 

12.09.

211

Fazekas Bálint

Bálint

1929

Tamásipuszta

Hajdú-Bihar

1956.11.10

Budapest

 

12.05.

212

Fazekas Zoltán

Árpád

1925

Szolnok

Jász-Nagykun-Szolnok

1956.11.10

Szolnok

 

12.26.

213

Farkas Jenő

József

1933

Hedrehely

Somogy

1956.11.14

Budapest

 

12.09.

214

Farsang Kálmán

 

1928

Budapest

Pest

1956.11.10

Kaposvár

 

12.26.

215

Fátrai Tivadar

Béla

1937

 

Bács-Kiskun

1956.11.10

Budapest

 

12.26.

216

Feke Mihály

Mihály

1935

Bodroghalom

Borsod-Abaúj-Zemplén

1956.11.14

Budapest

 

Elküldve

217

Fekete Zsuzsanna

 

1934

 

Békés

1956.11.14

Budapest

 

12.19.

218

Földesi János

István

1937

 

Veszprém

1956.11.14

Budapest

 

12.15.

219

Fehérvári János

János

1935

Szirák

Nógrád

1956.11.09

Veszprém

 

12.05.

220

Filem/Filep Vimos

József

1915

Alsószeleste

Vas

1956.11.10

Budapest

 

Elküldve

221

Halászné Szabó Julia

Tamás

1931

Szentes

Csongrád

1956.11.10

Budapest

 

Elküldve

222

Hamarné Csépesi Valéria

Bálint

1937

Ózd

Borsod-Abaúj-Zemplén

1956.11.10

Budapest

 

12.09.

223

Hamvas József

Mihály

1919

Almamellék

Somogy

1956.11.10

Kaposvár

 

12.20.

224

Hantos Antal

Antal

1933

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.09.

225

Hargitán/Hargitai Gusztáv

Ferenc

1932

Sátoraljaújhely

Zemplén

1956.11.10

Budapest

 

12.11.

226

Hari Zoltán

István

1931

Zalasárszeg

Zala

1956.11.10

Szombathely

 

12.09.

227

Harmos Csaba

Árpád

1926

Kaposvár

Somogy

1956.11.10

Kaposvár

 

12.05.

228

Haszmán László

Ödön

1929

Pomáz

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.09.

229

Hidi József

József

1926

Dorog

Komárom-Esztergom

1956.11.13

Budapest

 

12.19.

230

Hadas/Hodos/Hódas Sándor

Sándor

1929

Biharugra

Békés

1956.11.14

Budapest

 

12.19

231

Horvát Zoltán

János

1929

Ács

Komárom-Esztergom

1956.11.10

Budapest

 

12.19

232

Horvát Károly

Károly

1933

Piliscsaba

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.24.

233

Horvát László

 

1935

Orosháza

Békés

1956.11.14

Budapest

 

12.26.

234

Haberland Lajos

Lajos

1925

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.09.

235

Horsicki Lajos

Imre

1920

Kisbér

Komárom-Esztergom

1956.11.10

Budapest

 

12.26.

236

Haberland Károly

Lajos

1934

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.20.

237

Hubert Sándor

Sándor

1933

Pilisvörösvár

Pest

1956.11.12

Pécs

 

12.09.

238

Murai/Hurai Rudolf

Ernő

1925

Tokod

Komárom-Esztergom

1956.11.10

Budapest

 

12.26.

239

Hüvesi/Hűvösi Károly

Károly

1919

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.18.

240

Cigus János

János

1936

Kiskundorozsma

Csongrád

1956.11.14

Budapest

 

12.15.

241

Cudar Gyula

József

1919

 

Nógrád

1956.11.14

Budapest

 

12.20.

242

Császár Atilla

József

1931

Budapest

Pest

1956.11.10

Kaposvár

 

12.20.

243

Csetényi József

József

1932

Seregélyes

Fejér

1956.11.09

Veszprém

 

12.09.

244

Cseh László

Béla

1929

Salgótarján

Nógrád

1956.11.11

Budapest

 

12.26.

245

Csíkvár István

Lajos

1936

Jákó

Somogy

1956.11.14

Budapest

 

12.09.

246

Csiple László

László

1930

Dombovár

Tolna

1956.11.10

Kaposvár

 

12.05.

247

Csóka Sándor

Sándor

1928

Nyírbátor

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.13

Nyíregyháza

 

12.11

248

Csordás Károly

Kálmán

1913

Kaba

Hajdú-Bihar

1956.11.10

Szombathely

 

12.26.

249

Sarli József

János

1937

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.15.

250

Svarc Mihály

Ferenc

1924

Győr

Győr-Moson-Sopron

1956.11.10

Szombathely

 

12.22.

251

Silló András

Péter-Pál

1930

Bendepuszta

Somogy

1956.11.10

Budapest

 

12.05.

252

Simák Miklós

Sándor

1930

Nyírbéltek

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.13

Nyíregyháza

 

12.26.

253

Simon Károly

Aladár

1934

Miskolc

Borsod-Abaúj-Zemplén

1956.11.14

Budapest

 

12.09.

254

Simon Ferenc

Ferenc

1934

Székesfehérvár

Fejér

1956.11.10

Budapest

 

12.19.

255

Sindler Károly

Károly

1934

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.20.

256

Siraki Károly

Emil

1939

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.19.

257

Smid György

Gyula

1936

Adony

Fejér

1956.11.14

Budapest

 

12.19.

258

Solti László

János

1937

Úri

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.19.

259

Solymos János

János

1906

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.19.

260

Solymosi János

János

1932

Nagytétény

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.15.

261

Som Gyula

Gyula

1906

Akasztó

Bács-Kiskun

1956.11.14

Budapest

 

12.25.

262

Sáradi Sándor

László

1933

 

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.11

Budapest

 

12.05.

263

Spanyol Gyula

Gyula

1933

Nyírbátor

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.10

Miskolc

 

12.15.

264

Sretter/Srőttér Ferenc

Ferenc

1933

Rimaszék

Felvidék [Gömör megye]Csehszlovákia

1956.11.09

Veszprém

 

12.15.

265

Stroub János

János

1935

Budapest

Pest

1956.11.14

Budapest

 

12.16.

266

Sütő Tivadar

Ferenc

1931

Zalaszántó

Zala

1956.11.09

Veszprém

 

12.11.

267

Sagi Elek

Gyula

1906

Vas

1956.11.11

Szombathely

 

12.09.

268

Sajti Albert

János

1919

Sarkad

Békés

1956.11.10

Kaposvár

 

12.25.

269

Sarkadi Béla

Lajos

1935

Hajdu

 

1956.11.14

Budapest

 

12.19.

270

Suplic István

István

1938

Budapest

Pest

1956.11.12

Székesfehérvár

 

12.22.

271

Juhász Béla

Béla

1932

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.18.

272

Juhász Tibor

Ferenc

1934

Budapest

Pest

1956.11.12

Székesfehérvár

 

12.19.

273

Andre Gyula

Béla

1936

Budapest

Pest

1956.11.11

Budapest

 

12.22.

274

Andrási Mihály

György

1935

Mezőberény

Békés

1956.11.10

Budapest

 

12.25.

275

Árvai /Árván Gyula

Gyula

1935

Pestszentimre

Pest

1956.11.11

Budapest

 

12.16.

276

Árih László

Pál

1937

Ózd

Borsod-Abaúj-Zemplén

1956.11.09

Veszprém

 

12.24.

277

Babcsán János

József

1937

Balassagyarmat

Nógrád

1956.11.10

Budapest

 

12.22.

278

Bakcsi Béla

Bakcsi Béla

1914

Budapest

Pest

1956.11.11

Budapest

 

12.24.

279

Bakos Béla

János

1935

Tolmács

Nógrád

1956.11.11

Budapest

 

12.15.

280

Balog Vilmos

János

1932

Szentkozmadombja

Zala

1956.11.10

Veszprém

 

12.19.

281

Balog Károly

István

1937

Budapest

Pest

1956.11.11

Budapest

 

12.28.

282

Balog Lajos

János

1934

Budapest

Pest

1956.11.11

Budapest

 

12.25.

283

Balog László

János

1933

Rákoscsaba [Budapest XVII.kerület]

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.25.

284

Balog János

János

1935

Rákoscsaba [Budapest XVII.kerület]

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.26.

285

Bán Elek

Sándor

1927

Monor

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.22.

286

Bartik Mihály

Mihály

1935

Dombegyháza

Békés

1956.11.10

Budapest

 

12.19.

287

Bárány Béla

Sándor

1934

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.18.

288

Batic László

Kálmán

1935

 

 

1956.11.11

Budapest

 

12.22.

289

Bajcer Mátyás

Pál

1935

Békéscsaba

Békés

1956.11.11

Budapest

 

12.22.

290

Beleznai Ferenc

József

1935

Békés

Békés

1956.11.10

Budapest

 

01.05.

291

Benei Gábor

József

1938

Pusztamonostor

Jász-Nagykun-Szolnok

1956.11.10

Budapest

 

12.22.

292

Bengó István

István

1935

Domoszló

Heves

1956.11.11

Budapest

 

12.19.

293

Bencik Imre

 

1933

Békés

Békés

1956.11.11

Budapest

 

12.15.

294

Berlolák Béla

Béla

1935

Újpest

Pest

1956.11.09

Budapest

 

12.25.

295

Bernulo Pál

Pál

1935

Újhartyán

Pest

1956.11.11

Budapest

 

12.22.

296

Berec Antal

Antal

1935

Kistelek

Csongrád

1956.11.11

Budapest

 

12.20.

297

Besztercán János

János

1934

Budapest

Pest

1956.11.11

Budapest

 

12.22.

298

Bihari István

János

1934

Ibrány

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.11

Budapest

 

12.25.

299

Benei/Binei Ferenc

Péter

1935

 

Bács-Kiskun

1956.11.11

Budapest

 

12.24.

300

Bíró István

János

1935

Szécsénke

Nógrád

1956.11.11

Budapest

 

12.25.

301

Bigál Sándor

Gergely

1935

Móricgáti tanyák

Bács-Kiskun

1956.11.11

Budapest

 

12.22.

302

Bicski András

István

1935

Dombegyház

Békés

1956.11.10

Budapest

 

12.24.

303

Bobi Imre

Imre

1935

Kiskunhalas

Bács-Kiskun

1956.11.10

Budapest

 

12.22.

304

Bova Pál

János

1935

Kondoros

Békés

1956.11.11

Budapest

 

01.05.

305

Bódis Zoltán

János

1937

Balatonszárszó

Somogy

1956.11.11

Budapest

 

12.18.

306

Bodor József

József

1935

Budapest

Pest

1956.11.11

Budapest

 

01.05.

307

Bolnovics László

Gyula

1937

Űjpest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.18.

308

Balázs Kornél

István

1936

Budapest

Pest

1956.11.11

Budapest

 

12.16.

309

Bonc József

László

1938

Veszprém

Veszprém

1956.11.10

Veszprém

 

01.05.

310

Borinykó Imre

Rezső

1937

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.25.

311

Boros K. István

István

1933

Szilvásvárad

Heves

1956.11.11

Budapest

 

12.25.

312

Boros Mihály

János

1930

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.20.

313

Buglák Sándor

Makszim

1934

Pálmonostora

Bács-Kiskun

1956.11.11

Budapest

 

01.05.

314

Budol Sándor

Gyula

1938

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

01.05.

315

Brauner Adolf

Adolf

1933

Budapest

Pest

1956.11.10

Budapest

 

12.25.

316

Vágány Aurél

Pál

1934

Pély

Heves

1956.11.10

Budapest

 

12.26.

317

Vadászi Tibor

Lajos

1928

Szentantalfa

Veszprém

1956.11.11

Budapest

 

12.26.

318

Vanyján János

István

1936

Gyula

Békés

1956.11.11

Budapest

 

19.12.

319

Várhedi/ Várhegyi István

István

1933

Budapest

Pest

1956.11.11

Budapest

 

25.12.

320

Varga Mihály

Mihály

1935

Békéscsaba

Békés

1956.11.11

Budapest

 

12.15.

321

Vastag Mihály

Mihály

1937

Nyírbéltek

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.10

Veszprém

 

P

322

Vajda Sándor

Sándor

1935

Büssü

Somogy

1956.11.09

Kaposvár

 

01.05.

323

Vajsz József

Dávid

1937

Oroszi

Kárpátalja

1956.11.10

Budapest

 

01.05.

324

Veisz László

Imre

1936

Budapest

Pest

1956.11.09

Budapest

 

12.16.

325

Vékony Ferenc

Ferenc

1935

Szeghalom

Békés

1956.11.11

Veszprém

 

12.22.

326

Vencel/Vendel Sándor

József

1935

Budapest

Pest

1956.11.11

Budapest

 

12.22.

327

Veres Gábor

Gábor

1935

Budapest

Pest

1956.11.10

Veszprém

 

12.15.

328

Veregi/ Sz. Veregi Károly

Ferenc

1933

Zalaegerszeg

Zala

1956.11.11

Veszprém

 

12.15.

329

Víg Antal

Sándor

1931

Makó

Csongrád

1956.11.10

Budapest

 

12.26.

330

Víg Gyula

Dezső

1935

Debrecen

Hajdú-Bihar

1956.11.11

Debrecen

 

12.24.

331

Vince Balázs

Balázs

1935

Mezőhegyes

Csongrád

1956.11.11

Budapest

 

12.20.

332

Vince László

Mihály

1933

Bezdes/Bezdán

Jugoszlávia

1956.11.10

Veszprém

 

12.26.

333

Vince Sándor

Lajos

1936

Szeged

Csongrád

1956.11.11

Budapest

 

12.20.

334

Vinkler József

József

1936

 

 

1956.11.10

Budapest

 

12.16.

335

Virág Pál

János

1935

Mezőberény

Békés

1956.11.10

Veszprém

 

12.16.

335

Vlasin László

Gyula

1934

Bezenye

Győr-Moson-Sopron

1956.11.09

Veszprém

 

22.12.

336

Volocki Ferenc

Géza

1934

Nyíregyháza

Szabolcs-Szatmár-Bereg

1956.11.10

Budapest

 

12.16.

337

Gabler József

Sándor

1931

Veszprém

Veszprém