Зустріч із стейкхолдерами та обговорення освітніх програм на кафедрі обліку і аудиту ЗУІ

21 березня 2025 року на кафедрі обліку і аудиту Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці II відбулася спільна зустріч науково-педагогічного персоналу зі стейкхолдерами освітніх програм «Облік і оподаткування», «Фінансова безпека» (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) та «Міжнародний облік і оподаткування» (другий (магістерський) рівень вищої освіти).

В обговоренні брали участь висококваліфіковані експерти, які обіймають ключові посади в державному, приватному та фінансовому секторах економіки:

  • Людмила Новіченко — к.е.н., доц., доцент кафедри обліку, аудиту та оподаткування, Національна академія статистики, обліку та аудиту, сертифікований аудитор (м. Київ);
  • Василь Ганькович — начальник управління соціального захисту населення Берегівської РДА-РВА;
  • Ольга Егреші — директор ТОВ «Трийдвелт»;
  • Єва Егреші — директор ТОВ «Еурос»;
  • Рацин Корнелія — головний бухгалтер ТОВ «ТЕК Західтранссервіс»;
  • Оксана Линчак — менеджер з розвитку партнерських відносин освітнього напряму відділу навчання та розвитку ТОВ «Ю-КОНТРОЛ», доктор наук, старший науковий співробітник (м. Київ);
  • Наталія Боркулеш — заступник директора, начальник бюджетного управління департаменту фінансів Закарпатської ОВА (м. Ужгород);
  • Віталій Маркусь — директор регіонального офісу №2 СК «ПЗУ »країна” (м. Ужгород);
  • Іван Фурик — директор ТзОВ «СТМ Трейд».

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Під час зустрічі були обговорені актуальні питання вдосконалення освітніх програм з урахуванням нових законодавчих змін, вимог до сучасних фахівців, впровадження новітніх технологій та програмного забезпечення. Особливий акцент зроблено на розвитку практичних навичок здобувачів вищої освіти через організацію стажувань і сприяння працевлаштуванню.

Роботодавці висловили низку конструктивних пропозицій щодо змісту освітніх компонентів, акцентувавши увагу на необхідності адаптації програм до реальних викликів професійного середовища. Наголошено на важливості активної співпраці між освітніми закладами та роботодавцями задля підготовки конкурентоспроможних фахівців.

Комунікація зі стейкхолдерами є надзвичайно важливими для розвитку системи вищої освіти, адже саме через діалог із професійною спільнотою забезпечується постійне оновлення освітніх програм, їх відповідність сучасним викликам та потребам ринку праці. Це дає змогу не лише розробляти якісні освітні продукти, а й створює умови для ефективної інтеграції студентів у професійне середовище.

Кафедра обліку і аудиту дякує усім стейкхолдерам за плідну та постійну співпрацю, підтримку освітніх ініціатив і вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

Кафедра обліку і аудиту

    Ця стаття також доступна наступними мовами

  • Magyar