Видавничий відділ

Видавничий відділ Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці II не є самостійною юридичною особою, а функціонує як структурний підрозділ Закарпатського угорського інституту ім. Ф.Ракоці II, що забезпечує видавничу діяльність закладу.

Метою діяльності підрозділу є публікація інтелектуальних здобутків, освітніх і наукових результатів Інституту в друкованій/паперовій і/або електронній формі з дотриманням вимог якості, а також створення можливості публікуватися для викладачів, дослідників та студентів Інституту.

Завдання Редакційно-видавничого відділу, головні форми видавничої діяльності:

  • Публікація в паперовій і/або електронній формі авторських творів (підручники, конспекти лекцій, методичні посібники, інші допоміжні матеріали тощо), пов’язаних із забезпеченням освітнього процесу в Інституті.
  • Публікація наукових та інших творів авторів, які мають трудові або подібні відносини з Інститутом, та авторів, які є студентами закладу.
  • Редагування журналів Інституту, їх видання у паперовій і/або електронній формі у співпраці з науково-дослідними центрами та кафедрами закладу.
  • Редагування, планування, дизайн та видання офіційних і презентаційних матеріалів (залікові книжки, дипломи, грамоти, плакати для вступної кампанії, брошури, програми урочистих заходів тощо), пов’язаних із виконанням освітніх і наукових завдань Інституту.
  • У разі наявності вільних потужностей перевидання в паперовій формі книг, що з’являлися вже раніше і пов’язані з історією, науковим та культурним життям Закарпаття (письмова спадщина).

Документи:

Контактна інформація:

Назва: Видавничий відділ Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ
Тел.: 00(380) 31-41-4-28-29/додаток 163
Eлектронна пошта: kiado@kmf.uz.uakiadoi.reszleg@kmf.org.ua
Адреса: пл. Кошута 6, м. Берегове, 90202 Україна