IV Міжнародна наукова конференція студентів та молодих дослідників: «Міжкультурна комунікація та культурні компетенції в професійній сфері – виклики та можливості в епоху цифрових технологій»

3–4  квітня 2025 року на базі факультету історії та міжнародних відносин ДВНЗ «УжНУ» відбулася IV Міжнародна конференція студентів та молодих дослідників на тему «Міжкультурна комунікація та культурні компетенції в професійній сфері ­– виклики та можливості в епоху цифрових технологій», організатором якої виступила кафедра полікультурної освіти та перекладу факультету історії та міжнародних відносин ДВНЗ «УжНУ». Співорганізаторами конференції виступили Закарпатський угорський інституту ім. Ф. Ракоці ІІ. та Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка.

Ця подія стала платформою для обговорення актуальних викликів і можливостей, що постають перед фахівцями різних галузей у процесі професійної комунікації у мультикультурному середовищі. Питання міжкультурної взаємодії стають дедалі важливішими через глобалізацію та цифровізацію, що перетворюють їх на ключовий елемент професійного розвитку та міжнародного співробітництва.

Метою конференції став обмін практичними й теоретичними досягненнями. Наукова конференція проводилась у змішаному форматі, що дало можливість молодим науковцям України та зарубіжних вищих навчальних закладів представити свої доповіді у секціях. Із цікавими та інформативними повідомленнями виступили студенти Кафедри філології Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці II освітніх рівнів «Бакалавр» та «Магістр».

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Молоді дослідники представили результати своєї наукової роботи у  6 секціях, кожна з яких висвітлювала один з підходів до розгляду різних аспектів міжкультурної комунікації.

Міжнародна конференція дозволила студентам не лише поділитися своїми науковими досягненнями, але й обговорити актуальні питання, пов’язані з міжкультурною комунікацією в епоху цифрових технологій. Міжнародна конференція студентів та молодих дослідників стала чудовою платформою для обміну досвідом і знаннями, що надихнуло учасників на нові наукові пошуки.

 Кафедра філології

    Ця стаття також доступна наступними мовами

  • Magyar