Педагогічна конференція у Демечері
16 травня в угорському місті Демечер уперше відбулася I педагогічна конференція на тему «Можливі поєднання цифрової та традиційної освіти. Ключові акценти у формуванні педагогічного ставлення», основна увага якої була зосереджена на формуванні світогляду вчителів.
Серед запрошених гостей були й педагоги ПЗ «Гімназія імені Каталін П. Фрагнепан». Фахова зустріч стала для учасників не лише мотивуючою, а й відкрила нові перспективи й надала корисні інструменти для щоденної педагогічної діяльності завдяки практичним презентаціям та інтерактивним демонстраціям.
Серед інших високоповажних гостей до учасників конференції звернувся депутат Парламенту Угорщини Міклош Шестак, який акцентував увагу на важливості дошкільної освіти як основи для подальшого емоційного, соціального та інтелектуального розвитку дитини. Серед експертів своїм досвідом і знаннями поділилася головна редакторка професійно-методичного журналу «Виховання і навчання в дитячому садку» Анна Горнян. У своїй доповіді на тему «Вплив мотивуючого середовища, що спонукає до саморозкриття і на розвиток обдарованості дітей, роль вихователя в реалізації цього процесу» вона окреслила важливі завдання сучасного педагога. Після цього виступив Шандор Конколь – розробник програми цифрових інтелектуальних ігор для дітей дошкільного віку (ЦІІДДВ). Він поділився досвідом використання цього комплексу як інструменту розвитку базових навичок, а також розповів про його роль у підготовці дітей до школи в умовах адаптації до нових форм навчання. Серію доповідей продовжив директор з питань професійної підготовки навчального центру «Матіас Корвінус Колегіум», експерт з роботи з обдарованою молоддю д-р. Мілан Андраш Константіновіч. У своїй промові він висвітлив особливості професії педагога в епоху покоління «Альфа» та поділився десятьма секретами успішного викладання. Завершила програму конференції доповідь магістра педагогіки, експертки з питань народної освіти, директорки Демечерського закладу дошкільної освіти та ясел «Сад фей» Сільвії Мудріней Решку. Вона представила підходи до комбінованого використання традиційних та цифрових методів навчання у роботі з дітьми дошкільного віку.
На конференції свою діяльність представили також філії ПЗ «Гімназія імені Каталін П. Франгепан», які вже активно впроваджують у своїй практиці програму ЦІІДДВ.
За словами директорки мережі освітніх закладів Андреї Якоб, участь у конференції стала для колективу великою честю:
«Гімназія імені Каталін П. Франгепан докладає максимум зусиль для гармонійного та ефективного поєднання традиційних і цифрових педагогічних підходів у щоденній освітній практиці. Конференція зацікавила нас ще й тому, що ми є серед тих, хто з гордістю може сказати: вже три роки ми — щасливі власники пристрою ЦІІДДВ. Перший був встановлений у нашому базовому дитячому садку, а згодом ще п’ять таких пристроїв з’явилися і в інших філіях. Завдяки цьому ми маємо змогу забезпечувати комбіновану освіту для наших дітей, яка відповідає вимогам сучасності».
-
Ця стаття також доступна наступними мовами
Magyar