Команда Берегівського центру гандбольної майстерності “ГЕНІУС” стала переможцем 5-го юніорського турніру з гандболу Гайду

Юніорський турнір з гандболу Гайду відбувся 25 серпня 2024 року. На турнірі перевіряли свою майстерність команди вікових груп U12. Метою змагань є популяризація гандболу, налагодження та розвиток спортивних зв’язків. Організатором турніру виступила Асоціація гандболу угорського округу Гайду-Бігар. Місцем проведення змагань був міський спортивний зал ім. Ласло Шомор’яі, зал ім. Імре Годоша, плавальний басейн і спортивний зал міста Лейтавертеш, спортивний зал м. Балмазуйварош та спортивний зал м. Береттьоуйфалу.

У змаганнях взяли участь шість команд: гандбольний клуб Балмазуйварош, команда Берегівського центру гандбольної майстерності “ГЕНІУС”, спортивна школа м. Дебрецен, Спортивний клуб м. Гайдунанаш, команда громадської організації Спортивного Центру м. Ніредьгаза та школа гандболу Шютев.

У групових матчах берегівці виступили відмінно. У першому матчі вони виграли у спортивної школи «Дебрецен» з рахунком 24:12. Поєдинок проти школи гандболу Шютев приніс захоплюючу боротьбу: перший тайм завершився внічию (7:7), але в другому таймі берегівці забили на два голи більше та перемогли з рахунком 15:13. Завдяки цим двом перемогам наша команда увійшла до фіналу, де зіграла проти домашньої команди «Гайдунанаш». Вони перемогли і у фіналі з рахунком 26:10, посівши таким чином перше місце.