Опубліковано перший випуск 2025 року фахового журналу «Acta Academiae Beregsasiensis, Philologica»

З оновленим оформленням вийшов друком перший випуск 2025 року фахового журналу кафедри філології. У ньому вміщено тринадцять наукових статей та три рецензії.

Публікації, що належать до галузі мовознавства, представлені угорською, українською та англійською мовами, охоплюють широке коло тем: лексичні запозичення в говорах угорської мови, які вживають поза межами Угорщини, особливості політичної та PR-комунікації, аналіз результатів компетентнісного оцінювання, зіставлення передмов до угорських та англійських перекладів Біблії, відображення діалектних рис у творчості українських письменників, виконано стилістичний, морфологічний та семантичний аналіз творів Андрія Любки, Софії Яблонської. Проаналізовано твори Редьярда Кіплінга, Марти Голл Келлі, Наталії Кобринської та Богдана Лепкого. Важливою складовою випуску є залучення праць молодих дослідників, адже опубліковано праці двох здобувачів кафедри.

Пропоновано читачам рецензії на нові видання про мовну освіту та питання літературознавства. Повний текст випуску доступний на офіційному сайті журналу: https://aab-philologica.kmf.uz.ua.

Матеріали для публікації просимо надсилати на адресу редакції: aab-philologica@kmf.org.ua. Вихід наступного випуску журналу заплановано на вересень 2025 року.

    Ця стаття також доступна наступними мовами

  • Magyar