Участь кафедри педагогіки, психології, початкової, дошкільної освіти та управління закладом освіти у ХXХ Всеукраїнській конференції з фізичного виховання
Участь кафедри педагогіки, психології, початкової, дошкільної освіти та управління закладом освіти Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ у роботі ХXX Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку» організованою факультетом фізичного виховання, зокрема, кафедрою теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету ім. Володимира Винниченка.
16 травня 2025 року, у цей неспокійний і відповідальний час, кафедра педагогіки, психології, початкової, дошкільної освіти та управління закладом освіти Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ брала участь у ХXX Всеукраїнській науково-практичній конференції «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку» організованою факультетом фізичного виховання, зокрема, кафедрою теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету ім. Володимира Винниченка, щоб звернутися до своїх колег у ці важкі для нас і для країни дні коли гинуть діти і дорослі, гинуть вчителі і науковці, руйнуються університети і наукові лабораторії та з метою створення сприятливих умов для розвитку фізичного виховання і спорту як необхідної сфери соціального життя нашої країни.
З вітальним словом виступила доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки, психології, початкової, дошкільної освіти та управління закладом освіти Біда Олена, яка підкреслила, що на сьогодні, не зважаючи не на що, головною метою закладів вищої освіти є формування й розвиток всебічно розвинутої, свідомої особистості з чіткою життєвою позицією, сьогодення вимагає необхідний новий підхід до проблем виховання фахівця-патріота нової формації, здорового, уміючого формувати здоровий спосіб життя засобами здоров’язбережувальних технологій, мобільного, конкурентоспроможного, морально зрілого, професійно-культурного, готового до активної життєдіяльності в умовах сучасних соціокультурних реалій, які складаються ще в процесі навчання. Забезпечити майбутнє особистості – одне з найважливіших завдань науки сьогодні. Дана проблема набуває актуальності у зв’язку зі станом війни в Україні та вимагає від фахівців закладів освіти високої професійної культури, сформованих патріотичних переконань та готовності до оволодіння новими технологіями у фаховій сфері.
Олена Анатоліівна подякувала організаторам потужного дійства, що зібрало воєдино всі куточки України в онлайн- конференцію, а присутнім побажала – єдності, миру й злагоди, міцного здоров’я та сімейного благополуччя, добра, творчого натхнення й достатку, плідної роботи і позитивних емоцій від зустрічі.