Викладачі кафедри обліку і аудиту – спікери ХІІІ Закарпатського мандрівного університету
Благодійний фонд «ГЕНІУС» (БФ «ГЕНІУС») щороку організовує Закарпатський мандрівний університет у рамках Стипендіальної програми ім. Калмана Шовша.
Цього року, уже 13-й за рахунком захід проводився на п’ятьох локаціях протягом 21-24 жовтня 2024 р., зокрема в Берегівському реформатському спеціалізованому гуртожитку ім. Яна Кальвіна (м. Берегове), Греко-католицькому спеціалізованому гуртожитку ім. Елемира Ортутая (м. Берегове), Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ (м. Берегове), Римо-католицькому спеціалізованому гуртожитку ім. Святого Геллерта (м. Ужгород) та Українсько-угорському науково-навчальному інституті Ужгородського національного університету (м. Ужгород).
Науково-педагогічні працівники кафедри обліку і аудиту взяли участь в роботі ХІІІ Закарпатського мандрівного університету в якості запрошених лекторів. Вони представили результати власних напрацювань і наукових досліджень, зокрема провели гостьові лекції.
Доктор економічних наук, професор Бачо Р. Й. виступив з доповіддю «Сучасний стан українсько-угорського економічного співробітництва», акцентуючи увагу на актуальних аспектах міждержавного економічного партнерства.
Доктор філософії з обліку і оподаткування, доцентка Лоскоріх Г. Л., представила тему «BEPS: План протидії ухиленню від сплати податків», розглянувши міжнародні та національні ініціативи, спрямовані на підвищення прозорості в оподаткуванні.
Участь науковців кафедри обліку і аудиту в мандрівному університеті вкотре підтверджує їхню активну науково-просвітницьку діяльність та сприяє обміну досвідом із колегами і студентами з різних закладів освіти.
Здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти освітніх програм «Облік і оподаткування», «Фінансова безпека» й «Міжнародний облік і оподаткування» теж відвідали ХІІІ Закарпатський мандрівний університет в рамках наукових гуртків кафедри обліку і аудиту «Дослідження облікових, фінансових та економічних аспектів функціонування суб’єктів господарювання на мікро-, мезо- та макроекономічному рівнях» (керівниця гуртка: Лоскоріх Г. Л.) та «Розвиток обліку, аналізу, аудиту та вдосконалення оподаткування в контексті інтеграції України в міжнародне співтовариство» (керівниця гуртка: Ганусич В. О.).
Такі заходи є надзвичайно важливими як для викладачів, так і для студентів. Вони сприяють обміну досвідом, відкривають нові перспективи співпраці, дозволяють викладачам вдосконалювати свої педагогічні підходи, а студентам – отримувати знання з актуальних тем безпосередньо від провідних науковців і практиків у відповідних галузях.
Кафедра обліку і аудиту
-
Ця стаття також доступна наступними мовами:
- Magyar