Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ чекає вступників у рамках додаткового строку прийому!

Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ оголошує додатковий строк прийому на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на перший курс заочної форми навчання та для здобуття освітнього ступеня магістра.

Для здобуття освітнього ступеня бакалавра на перший курс заочної форми навчання за спеціальностями дошкільна освіта, початкова освіта, історія, географія, біологія, математика, туризм, облік і оподаткування, українська, англійська та угорська філологія. Прийом заяв здійснюється з 12 до 27 серпня. Для вступників на спеціальності галузі знань «Освіта/Педагогіка»,  які замість третього конкурсного предмета ЗНО складатимуть вступний іспит з угорської мови в закладі вищої освіти, прийом заяв здійснюється з 12-го по 17 серпня.

Для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальностями біологія, історія та археологія, математика за денною та заочною формою здобуття освіти та початкова освіта за денною формою здобуття освіти на основі освітнього ступеня «Бакалавр», «Магістр» чи освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст». При цьому використовуються результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови, складеного 30-го червня 2021 року. Виняток становлять абітурієнти, які вступають на основі освітнього ступеня «Магістр» чи освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст». Такі вступники можуть скласти вступний іспит з іноземної мови в закладі вищої освіти «Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ». Прийом заяв для здобуття ступеня магістра здійснюється з 15 до 28 вересня.

До уваги абітурієнтів! У Закарпатському угорському інституті імені Ференца Ракоці ІІ навчання безкоштовне, а студенти денної форми навчання отримують стипендію!

За додатковою інформацією звертатися за стаціонарним (+3803141)-2-43-43 чи мобільним +380984681266 номерами телефонів а також у приймальній комісії за адресою м. Берегово, площа Кошута, 6. у будні від 9.00 до 18.00 київського часу.