Засiдання Вченої ради ЗУI iм. Ференца Ракоці ІІ

Відбулося перше засідання вченої ради ЗУI iм. Ференца Ракоці ІІ за 2022 рік. Відповідно до правил карантину, учасники зібралися онлайн, щоб прийняти найважливіші рішення щодо наступного семестру та обговорити план роботи на даний період.

В першу чергу було прийнято рішення про вручення вчених звань.. За словами проректора Дюли Фодор, надійшла одна заява про присвоєння звання доцента. Члени Ради одноголосно проголосували за присудження титулу.

Далі обговорювалася акредитація спеціальностей нашого закладу. Поточні часткові результати акредитації спеціальностей початкової освiти, математики та англійської мови на освітньому ступенi «магiстр» були узагальнені ректором Степаном Черничко на основі звітів завідувачів кафедр.

Найважливішу інформацію про підготовку до наступногосеместру 2021-2022 навчального року розповiв проректор Адальберт Рац  виділивши підготовку та подання необхідних документів до встановленого терміну. Що стосується факультативних предметів, мова йшла про процес і можливості вибору. Проректор звернув увагу учасників на запити студентів про перезарахування кредитів, які цього року можна подати онлайн.

Адальберт Рац також розповів про змiни деяких правил iнституту. Як зазначив проректор, у документі йдеться про порядок присвоєння вченого звання, вимоги та умови для збереження статусу викладача. . Критерії правил та їх зміни були прийняті членами Ради.

Щорічний план заходів iнституту презентувала Андреа Молнар, керівник секретаріату. Документ, що містить заплановані заходи, був схвалений Радою.

Як наступний пункт порядку денного, Маріанна Поллогі, керівник медіа-центру ім. Ракоці, доповіла про роботу центру та діяльність минулого року. Члени Ради одноголосно прийняли доповідь.

Подальші тренінги та кар’єрне зростання викладацького та дослідницького персоналу iнституту були узагальнені проректором Дюлою Фодором. Вчена рада отримала пакет документів про підвишення кваліфікації від чотирьох кафедр, як був прийнятий голосуванням членів Ради.

В якості останнього пункту порядку денного проректор Адальберт Рац звернув увагу присутніх на можливість зробити третю вакцинацію у зв’язку з епідеміологічною ситуацією. Щоб не допустити поширення хвороби, він попередив усіх дотримуватися правил карантину.

Наприкiнцi, трьом викладачам закладу, Адальберту Рацу, Дюлі Фодору та Олександру Бергхауеру вручили посвідчення про звання доцента..

 

 

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • MagyarMagyar