Придатність до працевлаштування:
- Бакалавр обліку і оподаткування спроможний виконувати професійні роботи й обіймати первинні посади в органах державної влади; в організаціях та на підприємствах різних видів діяльності та форм власності згідно Національної рамки кваліфікацій та Національного класифікатору України: Класифікатор професій ДК 003:2010.
- Сфери професійної діяльності випускників розповсюджуються на всі види економічної діяльності, що визначені в Класифікаторі видів економічної діяльності ДК 003:2010. Переважно вони розповсюджується на: облікові, економічні, фінансові, виробничі та аналітичні підрозділи й служби підприємств та організацій різних галузей та форм власності; фінансові, кредитні й страхові установи; органи державної та регіональної влади; освітні, консалтингові та науково-дослідні установи.
- Професії бакалавра обліку і оподаткування відповідають розділу 3 «Фахівці» з Державного класифікатору професій ДК 003:2010 (із змінами, затвердженими наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 29 грудня 2022 року № 5573). До них відносяться: бухгалтери та касири-експерти (код професійної групи – 3433), інспектори податкової служби (код професійної групи – 3442), фахівці в галузі фінансів та торгівлі (код професійної групи – 341) та інші технічні працівники (код професійної групи – 3119), інші технічні фахівці в галузі управління (код професійної групи – 3439).
- Згідно з покажчиком професійних назв робіт бакалавр обліку і оподаткування може займати наступні посади: асистент бухгалтера-експерта (код КП – 3433), бухгалтер (3433), касир-експерт (3433), асистент економіста-статистика (3434), державний податковий інспектор (3442), ревізор-інспектор податковий (3442), технік з обліку (3119), оцінювач (3417), інспектор з інвентаризації (3439), інспектор-ревізор (3439), технік з інвентаризації нерухомого майна (3439), ревізор (3439).
Фахівець може адаптуватися до наступних видів суміжної професійної діяльності: управлінсько-господарської; фінансової і кредитної; експертно-консультаційної; оцінки власності; зовнішньоекономічної; науково-методичної.
|
Подальше навчання:
Можливість навчання за програмою другого (магістерського) рівня вищої освіти; набуття додаткових кваліфікацій в системі післядипломної освіти на споріднених та інших спеціальностях; підвищення кваліфікації.
|
Тут Ви зможете ввести свої зауваження та пропозиції щодо освітніх програм.
Ваш коментар буде оприлюднено після його перегляду адміністратором сайту протягом 3 (трьох) робочих днів. Дякуємо за розуміння!
1 коментар
Іванов Юрій (Роботодавець, Укрпромінвестсервіс, директор)
Необхідно посилити практичну складову