Професійно-науковий круглий стіл на тему: «Актуальні питання обліку та оподаткування у системі управління підприємством»

09 грудня 2019 року  відбувся професійно-науковий  круглий стіл, присвячений святкуванню 525-річчя бухгалтерської професії  на тему: «Актуальні питання обліку та оподаткування у системі управління підприємством». Організаторами заходу виступили кафедра обліку і аудиту Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ  спільно з Коледжом Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ. Основною метою  було   показати здобувачам  вищої освіти – майбутнім фахівцям – важливість, особливості та  можливості даної професії.

З вітальними словами до учасників круглого столу звернулися директор Коледжу Шовш Катерина Степанівна й заступник завідувача кафедри обліку і аудиту Лоскоріх Габріелла Людвиківна. Даний захід вели безпосередньо студенти.

Організатори відзначили необхідність й важливість науково-дослідної роботи студентів як фактору набуття важливих фахових, соціальних  і життєвих компетенцій, що формують високий рівень самореалізації здобувачів   у майбутній професійній діяльності.

Запрошені гості  круглого столу: Летинець Жанна Іванівна – начальник відділення філії АТ «Укрексімбанк» в м. Берегове, Шебештьен Едіна Гейзівна – бухгалтер, Попадинець Оксана Олександрівна – бухгалтер, Хміль Анатолій Анатолійович – бухгалтер, які описали всі  переваги, особливості та труднощі бухгалтерської професії на основі власного досвіду.  Студенти задавали багато питань. У процесі обміну інформацією учасники круглого столу отримали нові знання та сформували власне бачення  необхідності підвищення наукового-професійного рівня.

Участь у заході прийняли 85 здобувачів.Студенти підготували для всіх присутніх подарунок – презентацію, де описали відомих людей сучасності і не тільки, які розпочинали свою кар’єру  саме бухгалтерами: Аль Капоне, О. Генрі, Джон Рокфеллер,  Елвін Ернст і Артур Янг, П’єр Карден, Аллен Карр і багато інших. Без сумніву, лише правильне поєднання облікових знань і величного бажання працювати допомогло цим людям грамотно вибудувати свій бізнес і стати успішними бізнесменами. Здобувачами вищої освіти було проведено також і  власне дослідження з метою пошуку відповіді на запитання: «Роль бухгалтерської професії  у світі діджиталізації», результатом чого став короткометражний фільм-опитування, де приймали участь і діти, й дорослі (вікова категорія 3-70 років). На завершення всіх присутніх привітали з прийдешніми святами і побажали успішних здобутків на професійній ниві!