Форум «Людський капітал: Новий порядок денний»

Розвиток людського капіталу визначено ООН однією з ключових цілей Сталого розвитку на період до 2030 року. Цей капітал – як сукупна кваліфікація та професійні здібності всіх працівників – формується, зокрема, завдяки справедливій, якісній освіті, можливості навчатися впродовж усього життя для всіх, справедливим відносинам на ринку праці тощо.

Про формування Національної системи кваліфікацій, одним із завдань якої є забезпечення відповідності освітніх та професійних кваліфікацій сучасним та перспективним вимогам економіки і ринку праці, потребам суспільства, подискутуємо на міжнародному форумі «Людський капітал: Новий порядок денний». Він відбудеться 12-13 листопада 2020 року в приміщенні Академії ДТЕК  м.Київ, вулиця Дорогожицька, 3.

Вступна сесія:

• «Формування Національної системи кваліфікацій як один із напрямів реалізації курсу на євроінтеграцію України» (модератор – Юрій Баланюк, Голова Національного агентства кваліфікацій НАК, Юрій Рашкевич, член Національного агентства кваліфікацій)

Теми панельних дискусій:

• «Оцінювання професійних кваліфікацій: технології і перспективи» (модератор Володимир Ковтунець, заступник Голови НАК);

• «Професійні стандарти як ключовий елемент розбудови Національної системи кваліфікацій» (модератор – Людмила Акімова, заступник Голови НАК);

• «Прогнозування потреби ринку праці у кваліфікаціях. Погляд у майбутнє» (модератор – Інна Осадчук, член НАК);

• «Рамки кваліфікацій: пріоритети та завдання» (модератор – Юрій Рашкевич, член НАК).

Підсумкова сесія:

«Подальші кроки. Майбутнє кваліфікацій» (модератор – Юрій Баланюк, Голова Національного агентства кваліфікацій НАК)

Детальніше про форум – humancapital.nqa.gov.ua


Реєстраційна форма

У зв’язку з пандемією COVID-19 кількість місць в залі обмежена

Також буде доступна on-line трансляція на сторінці facebook

Реєстраційна форма буде закрита 10.11.2020 о 9:00

Forrás: