Обласну «Універсіаду-21» серед ЗВО розпочато

15-го жовтня 2020 р. на базі ДВНЗ «Мукачівській центр професійно-технічної освіти» проведено перший вид програми обласної Універсіади з легкоатлетичного кросу. В даних змаганнях також взяла участь збірна команда Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці II.

Цього разу, знову студенти ЗУІ показали свій бійцівський характер, боролись до кінця і ледь не стали чемпіонами в командному заліку. Лише завдяки тому, що команда УЖНУ в своєму активі мали перше призове місце, якого у нас не було, вони зуміли обігнати команду ЗУІ. (Обидві команди в своєму активі мали по 15 залікових очок).

Зазначимо, що вже вдруге наші дівчата успішно виступили на дистанції 1000 м. Александра Сочка посіла почесне друге місце, а Мелінда Попович стала третьою. Серед юнаків на дистанції 2000 м, студент першого курсу Ріхард Чірпак посів четверте місце, а Шандор Вірліч шосте.

Обласна «Універсіада-21» з легкоатлетичного кросу серед ЗВО III-IV р.а. має такий вигляд:

1. Ужгородський Національний Університет
  2. Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці II
  3. Мукачівський державний Університет
  4. Ужгородський торговельно-економічний інститут КНТУ
  5. Карпатський інститут підприємництва «Україна»

Дякуємо студентам, які захищали честь інституту на змаганнях і бажаємо їм досягати високих результатів і в подальшому стати чемпіонами.

Директор ОСЦ ЗУІ                                                                     А. Д. Візавер