Отримання випускниками-обліковцями сертифікатів про проходження дистаційного онлайн-курсу «Етика професійного бухгалтера»

Студенти 4 курсу спеціальності «Обліку і оподаткування» в рамках вивчення дисципліни «Аудит» долучилися до неформальної форми навчання з безкоштовного дистаційного  онлайн-курсу «Етика професійного бухгалтера».

Даний курс розроблений членами Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України та орієнтований на представників професії, які зайняті в будь якому секторі ринкової економіки, або тільки планують приєднатись до бухгалтерської справи або аудиту.

Знання етичних принципів настільки ж важливо, як і знання стандартів фінансової звітності або стандартів аудиту. Але етика це не стандарти, а підґрунтя до якісних послуг, яким довірять.

Дистаційний  онлайн-курс має наступну структуру: записи вебінарів, конспект лекцій (п’ять тем),  тести під кожну тему та підсумковий іспит.

Після успішного тестування та складання іспиту, наступні студенти спеціальності «Облік і оподаткування» Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ отримали сертифікати з курсу «Етика професійного бухгалтера»: Андріяна Ганусин, Естер Солнокі, Кристина Пастеляк, Віктор Рошинець, Ганна Ілошваі, Олександр Качановський, Андрій Вайнраух.

Кафедра обліку і аудиту

 

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • MagyarMagyar