Портал Еолімп доступний на угорській мові

Широко відомий в колі студентів та викладачів Еолімп вже давно доступний на українській, російській, англійській та азербайджанській мовах. За сприянням доктора технічних наук, доцента Ужгородського Національного університету Олександра Володимировича Міца отримали доступ до засобів перекладу інтерфейсу в системи Еолімп.

Значна частина перекладу зроблено страршим викладачем  Закарпатського Угорського Інституту ім. Ференца Ракоці ІІ Берегсасі Степаном Степановичем та студентами закладу Адамом Теметев та Олександрою Полінскі.

Тренувальний тур III етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики буде вперше проведений в рамках системи Еолімп. На даний час доступний за посиланням https://uoi3.eolymp.io/ на угорській мові.

Переклад тектс завдань був здійснений  студентами та викладачами кафедри Математики та Інформатики  Закарпатського Угорського Інституту ім. Ференца Ракоці ІІ.

 

Адам Теметев, студент 2-го курсу, спеціальності математика-інформатика, ЗУІ, Берегсасі Степан, старший виклалач кафедри Математики та Інформатики ЗУІ