Великий інтерес викликає підручник та робочий зошит «Угорська мова для початківців 5 клас»

Автори з багаторічним досвідом – Ільдика Кампо та Ілона Папої – у 2019 році створили підручники та робочі зошити за підтримки Уряду Угорщини, Офісу Прем’єр- Міністра, Держсекретаріату з питань національної політики та Фонду Габора Бетлена. Сьогодні ці підручники допомагають засвоїти основні слова та вислови угорської мови діткам-біженцям.
Різноманітні завдання та малюнки легко навчають дітей за цікавою історією: угорський хлопчик – Сашко навчає свого маленького друга-українця – Мішку розмовляти угорською мовою, а згодом вони пишуть один одному лист про те, що вони засвоїли по темі. Підручник складається з 7 розділів по 10 годин навчання.
Методологічно книга базується на основах навчанням іноземних мов. Метою складеного навчального плану є сприяти засвоєнню навичок угорської мови зі шляхом поступового розвитку навичок усного мовлення, читання та письма.
Оскільки українські дітки приїхали до багатьох регіонів Угорщини, цими підручниками зацікавилися вчителі, які займаються дітьми-біженцями.
На запит Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ та за підтримкою благодійного фонду «Геніус» за наступним посиланням можна безкоштовно завантажити підручник та робочий зошит: https://kmf.uz.ua/hu/iskolai-munkafuzetek-es-segedanyagok

Наталія Вараді
Благодійний фонд «Геніус»