Засідання вченої ради ЗУI iм. Ференца Ракоцi II

24 травня відбулося онлайн засідання вченої ради ЗУI iм. Ференца Ракоцi II.

Першим питанням порядку денного було прийнято рішення про вручення вчених звань. Рада затвердила пакет документів, поданий викладачем кафедри педагогіки та психології, Емйовке Бергхауер-Олас на присвоєння вченого звання доцента.

На засіданні виступив відповідальний секретар Приймальної комісії ЗУІ, Аттіла Товт та доповів про зміни в правилах вступу та процес кампанії. Важливою зміною цього року є те, що з огляду на воєнний стан в Україні, студенти можуть вступати на спеціальності оголошені ЗВО за допомогою мотиваційного листа. Винятки з цього становлять такі спеціальності , як: туризм, бухгалтерський облік і оподаткування, а також фінанси та банківська справа та страхування, куди студенти можуть бути зараховані, склавши мультидисциплінарний тест. Детальна інформація про зарахування буде доступна на сайті інституту протягом кількох днів.

Надалі вчена рада ЗУI затвердила монографію поданий викладачем кафедрою біології та хімії Іштвана Гаднадь під назвою «Енергетична характеристика приповерхневого вітрового поля на Закарпатті».

Проректор iнституту, Дюло Фодор доповiв про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників закладу. Дюло Дюлович зазначив, що 27 викладачів із 6 кафедр взяли участь в програмах підвищення кваліфікації та мобільності.

За останнім пунктом засідання проректор з науково-педагогічної роботи ЗУІ, Адальберт Рац доповів про процес освіти під час воєнного стану. Проректор додав, що екзаменаційна сесія розпочнеться наступного тижня, 30-го травня, а атестація  випускників – 7-го червня. Атестаційний іспит та захист дипломних робіт відбудеться в онлайн режимі, а форму захисту курсових робіт кафедри можуть визначати самостійно.

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • Magyar