Здобувачі вищої освіти – обліковці успішно пройшли виробничу онлайн-практику в ПриватБанку!

У рамках вивчення дисципліни “Облік у банках” студентами 4 курсу спеціальності “Облік і оподаткування” було пройдено виробничу онлайн-практику в ПриватБанку у період з 18 лютого 2021р. до 19 березня 2021 р. включно.

Практика для студентів – обов’язковий елемент навчання, який забезпечує легкий перехід від теорії до практики. Цікава та корисна практика надає змогу здобувачам вищої освіти ознайомитись із практичним застосуванням отриманих академічних теоретичних знань. ПриватБанк вже декілька років поспіль пропонує таку можливість для студентів.

Онлайн-програма включає навчання за такими модулями: “Про банк”, “Вклади фізичних осіб”, “Небанківські послуги та агентська мережа”, “Платіжні картки”, “Дистанційний банкінг”, “Продажі”, “Приватний підприємець: найманий персонал, додаткові доходи”, “Приватний підприємець: галузеві рішення для бізнесу, менеджменту”, “Приватний підприємець: робота з покупцями і постачальниками, облік та звітність”, “Приватний підприємець: реєстрація та перші кроки”. Кожен модуль супроводжується відеоуроком, тестовими завданнями, посиланням на необхідну літературу й сайти. Практична частина практики передбачає виконання п’яти завдань на вміння використовувати отримані теоретичні знання.

За результатами проходження практики студенти спеціальності “Облік і оподаткування” Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ отримали сертифікати відповідності рівню підготовки “Спеціаліст з просування банківських продуктів 1-го рівня”. За умови успішного закінчення практики студенти мають можливість подальшого працевлаштування в АТ «ПриватБанк». Найкращих студентів включено до кадрового резерву банку!

Вітаємо студентів-обліковців 4 курсу з успішним проходженням виробничої онлайн-практики в ПриватБанку!

Кафедра обліку і аудиту