До кафедри Математики та інформатики завітав проректор Егерського католицького університету ім. Естергазі Кароля

В понеділок, 15.11.2021 в рамках програми «Маковец» до ЗУІ завітав Тібор Югас (Dr. Juhász Tibor) – заступник ректора університету імені Кароля Естергазі (м. Егер), викладач інституту математики.

Протягом свого візиту він не тільки провів вельми цікаві і корисні консультації та бесіди з представниками кафедри математики та інформатики ЗУІ, а й прочитав кілька лекцій з алгебри та теорії чисел студентам-математикам.

Так, в понеділок першокурсники мали змогу розширити свій кругозір, дізнавшись більше про ранг матриці, його значення та застосування.

У вівторок відбулась відкрита лекція, де аудиторії було презентовано деякі з найсучасніших досягнень алгебри, у які доповідач зробив і свій внесок.

У середу ж Тібор Югас провів заняття з магістрами. Математики розглянули кілька питань: ввели нове для студентів поняття групових алгебр та розглянули приклади їх використання, поговорили про нещодавнє спростування однієї з гіпотез Капланського та наслідки цієї приголомшливої статті, а потім у формі вільної бесіди мали змогу отримати цінні поради і рекомандації.