До уваги вступників Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ у 2018 році

На офіційній веб-сторінці Міністерства освіти і науки України було представлено проект Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2018 році. На підставі цього проекту, який перебував на стадії громадського обговорення, інформуємо вступників про особливості вступу до Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ у 2018 році.

Прийом на навчання до вищого навчального закладу у 2018 році проводиться для здобуття освітнього рівня молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра.

Для участі в конкурсному відборі на освітній рівень бакалавра приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 і 2018 років, крім оцінок з іноземної мови (англійської, французької, німецької або іспанської). Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише з сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Нововведенням у проекті Умов прийому є також вимоги щодо вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Історія та археологія». Вступ на навчання за цією спеціальністю у 2018 році буде здійснюватися у формі єдиного фахового вступного іспиту з іноземної мови (єдиний фаховий іспит – це іспит, який передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання) та фахових вступних випробувань, які проводяться на базі Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ. Варто зауважити, що у 2018 році для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Історія та археологія» приймаються лише оцінки екзаменаційних листків єдиного фахового вступного іспиту 2018 року з таких іноземних мов, як англійська, німецька, французька та іспанська.

Проект умов прийому у 2018 році цим переліком мов обмежує права вступників до Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ на навчання, як на бакалавра, так і на магістра. Приймальна комісія Закарпатського угорського інституту 27 вересня 2018 року подала на розгляд пропозицію до Міністерства освіти і науки України з проханням включити до переліку іноземних мов, необхідних для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра і магістра також мови держав, членів Європейського Союзу, які є нашими безпосередніми сусідами і партнерами у розвитку науки і освіти.

Проектом умов прийому для вступників до вищого навчального закладу Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ згідно проекту Умов прийому на 2018 рік не дозволяється використовувати для посвідчення особи свідоцтво про народження, а лише паспорт громадянина України або інших документів згідно Умов прийому на 2018 рік.

Просимо вступників до Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ звернути увагу на перераховані вище особливості умов прийому на 2018 рік, вчасно реєструватись для проходження ЗНО (реєстрація розпочнеться 6 лютого і триватиме до 19 березня), свідомо і обґрунтовано вибирати предмети ЗНО необхідні для конкурсного відбору, заздалегідь перевіряти наявність необхідних документів (сертифікатів) для конкурсного відбору і посвідчення особистості (чинним законодавством встановлено, що особи віком від 14 років зобов’язані отримати паспорт громадянина України).

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • Magyar

Тут Ви зможете ввести свої зауваження та пропозиції щодо освітніх програм.

Ваш коментар буде оприлюднено після його перегляду адміністратором сайту протягом 3 (трьох) робочих днів. Дякуємо за розуміння!


Ваша адреса електронної пошти не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені.

*

*

*

*

*

*


Заповнивши та надіславши даний відгук я даю згоду Закарпатському угорському інституту імені Ф. Ракоці ІІ на обробку своїх персональних даних у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних".

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар" Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних ЗУІ.