І знову про міжнародну співпрацю кафедри обліку і аудиту ЗУІ

Представника кафедри обліку і аудиту ЗУІ д.е.н, проф. Пойду-Носик Н.Н. знову запросили модерувати міжнародний захід. На цей раз вебінар, який відбувся 20 вересня 2021 р., був організований Університетським центром UNIFACVEST (Бразилія). Тема вебінару була «Інноваційні ідеї: проблеми економічного та соціально розвитку».

Головними запрошеними спікерами вебінару були:

  1. Nada Ratković – професор кафедри кількісної економіки та інформатики факультету економіки, бізнесу та туризму в High Vocational school ban Josip Jelačić in Sinj (Хорватія)
  2. DR Muhammad Uhaib As’ad – Директор Інституту політики та засновник Будинку демократії та громадянського суспільства, викладач факультету соціальних та політичних наук Ісламського університету Калімантан, Банджармасін, Індонезія.
  3. Dr Muhammad Waseem Bari (Pakistan) – тренер, консультант, науковий співробітник і доцент Урядового коледжу Університету Файсалабад (Government College University Faisalabad), Пакистан.
  4. Dr Beatriz Lucia Salvador Bizotto – викладач університетського центру UNIFACVEST Lages SC, кандидат адміністративних наук з Університету Каксіас-ду-Сул, судовий експерт, координатор глобальних лідерів освіти в Бразилії

У процесі обговорення були підняті проблеми побудови демократичного суспільства, місцевого самоврядування в умовах корупції та зловживання владою, відносини між державою та бізнесом, вплив місцевої олігархії та політичної династії на вибори в Індонезії. Обговорені важливі питання соціально-економічного розвитку через повне застосування правосуддя. Доповідач з Хорватії розкрила сучасні проблеми та підходи в системі освіти через вплив діджиталізації, впровадження дистанційного навчання, впливу 4-ї індустріальної революції на формування майбутнього освіти. Спікер з Бразилії зробила важливі акценти у доповіді на сучасних тенденціях розвитку світової економіки, зокрема зростанні попиту на енергетичні ресурси, необхідності модернізації транспортної інфраструктури, використанні відновлювальної енергетики та соціальних аспектах індустріального розвитку.

Кафедра обліку і аудиту

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • Magyar