Оголошення!

Керівництво, Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ, прийняло рішення приєднатися до ініціативи збору коштів, ініційованої ЗАКАРПАТСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ “КМКС” (ПАРТІЯ УГОРЦІВ УКРАЇНИ) для придбання засобів захисту, необхідних медичним працівникам та громадськості для стримування коронавірусу. Як співробітники інституту та студенти, до цих пір ми отримували численну матеріальну підтримку, що дозволяє нам працювати у добре обладнаних, професійних аудиторіях, а також дозволяє студентам жити в сучасному гуртожитку. Оплата праці передбачувана, студентам не потрібно платити за навчання, вони навіть, отримують стипендію. Тепер від нас залежить те, щоб спільною працею захистити один одного і допомогти боротися із хворобою, яка вражає всіх, і допомагати всюди, де лише можемо. Всім відомий стан охорони здоров’я, що є нестача в базовому медичному обладнанні, захисних засобах та медикаментах. Ми не можемо розраховувати на іноземну допомогу, оскільки кожна країна бореться зі своєю власною хворобою, а кордони закриті, і ніяких пожертвувань не можна робити. Зважаючи на це, ми приєдналися до ініціативи “КМКС” і просимо співробітників та студентів про наступне.

 • Керівництво закладу вирішило перерахувати внесені студентами збори за гуртожиток у березні до благодійного фонду для ведення кампанії із запобігання коронавірусу. Закликаємо жителів гуртожитку продовжувати сплачувати за проживання протягом карантинного періоду, для боротьби з коронавірусом.
 • Керівництво інституту також закликає студентів, які не сплачують плату за гуртожитки, щоб перевели частину своєї стипендії (наприклад, у розмірі щомісячної плати за гуртожиток) на номер рахунку, який вказаний нижче, що також підтримає збір коштів задля запобігання коронавірусу.
 • Студенти Закарпатського угорського інституту та Фахового коледжу повинні виконати наступні кроки для переказу грошей в Інтернеті:

1. Підпишіться на інтернет-платформу UKREXIMBANK «Enter EXIM», якщо ви цього ще не зробили.
1.1. Реєстрація залежить від договору з банком.
1.1.1. Підписання договору вимагає від власника банківської картки звернутися до відділення банку з копією документа, що засвідчує особу та ідентифікаційний кодом, щоб підписати договір.
2. Після укладення договору банк стягує з рахунку власника банківської картки плату в розмірі 72,00 грн за один рік користування інтернет-платформою.
3. Потім банк генерує ім’я користувача та код доступу для власника кредитної картки (пізніше це можна змінити).
4. Завдяки імені користувача та коду доступу власник кредитної картки може використовувати інтернет-платформу банку для управління своїми банківськими переказами (плату за гуртожиток, он-лайн покупки, інші платежі тощо).

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ: З огляду на карантинний період, договори на паперовій основі будуть підписані пізніше, а реєстрація буде здійснена в електронному вигляді через Інтернет – платформу «Enter EXIM» банку. Зважаючи на те, що користувачі є клієнтами UKREXIMBANK, вони мають право користуватися системою он-лайн-банкінгу. Банк надсилає користувачам інформацію, необхідну для входу.

 • Банківські реквізити, необхідні для підтримки кампанії по збору коштів на державній мові країни:
  Отримувач: Закарпатський угорський інститут ім.Ференца Ракоці ІІ
  Адреса отримавача: 90202, м.Берегово, пл. Кошута 6
  Назва банку: ПАТ «Укрексімбанк» м. Київ
  Код банка: МФО 322313
  Р/Р (розрахунковий рахунок) IBAN: UA553223130000026003000017655
  Код ЄДРПОУ 22112656
  Призначення платежу: Добровільні пожертвування з метою закупівлі обладнання та медикаментів для боротьби з коронавірусом

26 березня 2020 р., м. Берегово

Керівництво закладу

  Ця стаття також доступна наступними мовами:

 • MagyarMagyar