Закарпатська письменниця Олеся Чепелюк завітала до студентів кафедри філології Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ

12 квітня в читальній залі бібліотеки Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ відбулася зустріч з молодою закарпатською письменницею Олесею Чепелюк, з якою змогли поспілкуватися усі охочі студенти та викладачі. Молода письменниця – творча, амбітна жінка, вчитель української мови та літератури Хустської гімназії-інтернату, керівник шкільної літстудії «Джерельце», член Хустського літературно-мистецького об’єднання «Верховинська плеяда». На початку 2017 року Олесю  Чепелюк було нагороджено літературною премією «Дебют Срібної Землі».

Спілкування зі студентами кафедри філології ЗУІ ім. Ф. Ракоці ІІ вийшло дуже щирим та невимушеним. Протягом усієї зустрічі студенти та викладачі охоче задавали найрізноманітніші запитання. Присутні дізналися, що спонукало авторку до написання соціально-психологічної драми «Не зрадь», присвяченої героям Небесної сотні; чому важливо переосмислити події Майдану та війни у художній формі; чи важко бути письменником і де черпати натхнення, та ще багато-багато цікавого. Також О. Чепелюк вдалося поєднати презентацію драми з міні-лекцією про драматургію, пані Олеся поділилася зі слухачами своїми філологічними «проблемами», з якими вона зіткнулася за час написання твору, а також розкрила студентам невеликі авторські «секрети» – на що варто звернути увагу під час написання драматичного твору.

Як виявилося, Олеся Чепелюк пробує свої сили також у прозі та поезії. Письменниця продекламувала кілька своїх поезій та, насамкінець,  поділилася доволі саркастичними афоризмами, як кажуть, «на злобу дня». Після завершення зустрічі відбулася коротка автограф-сесія, усі, хто зацікавився творчістю молодого таланту, мали можливість придбати книги з підписами авторки.

Тут Ви зможете ввести свої зауваження та пропозиції щодо освітніх програм.

Ваш коментар буде оприлюднено після його перегляду адміністратором сайту протягом 3 (трьох) робочих днів. Дякуємо за розуміння!


Ваша адреса електронної пошти не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені.

*

*

*

*

*

*


Заповнивши та надіславши даний відгук я даю згоду Закарпатському угорському інституту імені Ф. Ракоці ІІ на обробку своїх персональних даних у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних".

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар" Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних ЗУІ.