«Хто вам сказав, що я слабка?»

6 квітня в Закарпатському угорському інституті ім. Ф.Ракоці ІІ відбувся літературний вечір «Хто вам сказав, що я слабка?», приурочений 125-й річниці з дня народження відомої письменниці Лесі Українки. Присутні мали змогу переглянути кілька коротких фільмів, в яких наводилися цікаві, маловідомі факти з життя Лесі Українки. Вона постала перед глядачами як особистість, жінка зі своїми стражданнями, болями, мріями та бажаннями. У другій частині вечора в невимушеній атмосфері студенти за чашкою чаю обговорювали побачене, ділилися своїм баченням долі Лесі Українки, а також декламували улюблені вірші поетеси. Найбільш майстерним декламаторам були вручені відзнаки.


Тут Ви зможете ввести свої зауваження та пропозиції щодо освітніх програм.

Ваш коментар буде оприлюднено після його перегляду адміністратором сайту протягом 3 (трьох) робочих днів. Дякуємо за розуміння!


Ваша адреса електронної пошти не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені.

*

*

*

*

*

*


Заповнивши та надіславши даний відгук я даю згоду Закарпатському угорському інституту імені Ф. Ракоці ІІ на обробку своїх персональних даних у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних".

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар" Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних ЗУІ.