Події в березні на кафедрі математики та інформатики

Кафедра математики та інформатики Закарпатського Угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ. навіть у важкі часи військового стану продовжувала працювати.
За допомогою програми мобільності „Makovecz” загалом 8 студентів взяли участь у програмах мобільності, 3 з яких подали заяви ще в грудні, а 5 студентів в березні.
Протягом березня наші студенти та викладачі були задіяні у волонтерами, проробивши в сукупності понад 200 годин. Наші волонтери в Угорщині допомагали біженцям з України будучи задіяними в якості перекладачів, а ті хто залишалися вдома допомагали розвантажувати гуманітарні вантажі.
Тим часом, студенти також із ентузіазмом брали участь у поетичному конкурсі, оголошеному на День числа Пі. Були представлені як індивідуальні, так і групові роботи. В обох категоріях представлені гідні похвали роботи. Потім всі вірші були завантажені на соціальні мережі, де найбільшу кількість вподобань в груповій категорії отримали студенти першого курсу навчання на рівні бакалавра, а в індивідуальному – Сенько Анастасія, студентка другого курсу.
Наші студенти також не нехтували навчанням. Студенти намагаються бути активними і на дистанційних заняттях, також представили свої інтерактивні завдання, такі як «Селфі з тетраедром».


Триває зв’язок зі студентами. Окрім присутності на парах, зі студентами також підтримують зв’язок завідувач кафедри к.ф-м.н. Кучінка Каталін, координатори кафедри та куратори груп. Наприкінці березня було проведено засідання кафедри, в якому брали участь студенти бакалаври та магістри. Ми звернули увагу наших студентів на зміни в семестровій структурі, обговорювалися питання, що виникають з курсовими та дипломними роботами, а також алгоритм дій, необхідних для продовження студентської мобільності Маковець.


Окрім організації та проведення онлайн-занять, здійснюється також керування за курсовими та дипломними роботами. Оновлено освітні програми на наступний навчальний рік із залученням стейкхолдерів. Наш заклад відвідали кілька відомих професорів математики та інформатики з Харкова, Чернівців та Ужгорода. Все це було обговорено на онлайн засіданні кафедри в березні. Вони включають зміни в поточному семестрі та освітніх програмах рівня бакалавра та магістра на наступний навчальний рік.

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • Magyar