Практичні аспекти страхування життя: зустріч студентів-обліковців з керівником агентства МетЛайф Україна

У п’ятницю, 13 травня 2022 року студенти 2 курсу  спеціальності «Облік і оподаткування» мали змогу у відкритому онлайн форматі зустрітися з Андрієм Войло, менеджером і керівником Агентства МетЛайф Україна, який вже більше 17 років працює у страховому бізнесі.

У процесі зустрічі пан Андрій розповів студентам про загальну філософію страхування життя, його значення та необхідність усвідомлення, зокрема розкрив особливості ризикового та накопичувального особистого страхування. На конкретних прикладах спікер показав особливості розрахунку страхових премій та виплат у розрізі різних програм страхування, які пропонує компанія МетЛайф Україна.

Марценюк Елеонора: ми мали чудову нагоду послухати фахівця-практика у страхуванні Андрія Войло, який розкрив багато цікавих аспектів у сфері страхування життя в Україні. Лекція розпочалася з теоретичної частини, після чого ми могли бачити, як розраховують суму страхових виплат на практиці. У рамках страхування життя йшлося також про здоров’я, нещасні випадки та пенсії. Мені сподобалося, що ми могли порівняти декілька подій у програмах страхування життя.  На мою думку, ця лекція була корисною для всіх, тому що ми могли дізнатися від страхового спеціаліста, як страхування життя працює в сучасних реаліях.

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • Magyar
  • English