Представники ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ на урочистому відкритті навчального року в Інституті імені Йожефа Етвеша (м. Бая)

Для кожного  закладу освіти важлива довіра до його освітньої діяльності з боку здобувачів, зокрема, коли абітурієнти надають перевагу саме йому для продовження навчання. Не менш вагомими є співпраця та налагодження взаємозв’язків партнерських мереж  вищої освіти Карпатського басейну. 06 вересня 2021 року ці дві мети були водночас досягнуті, коли колектив кафедри обліку і аудиту Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ в особі завідувача кафедри д.е.н., проф. Бачо Р. Й., заступниці завідувача кафедри Лоскоріх Г. Л. та старшого викладача Потокі Г. Ф. представляли наш заклад на урочистому відкритті навчального року в м. Бая (Угорщина).

Дуже приємно було побачити відкриття невеликого, проте збагаченого багатим історичним минулим, закладу, де привітали не лише новоспечених здобувачів вищої освіти, а й тих «ювілейних» випускників, які закінчили Інститут імені Йожефа Етвеша 50, 60 і навіть 70 років тому, зокрема потім залишилися на батьківщині й займають важливі посади.

Від імені ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ  колектив кафедри обліку і аудиту висловлює щиру вдячність ректору д-р Сінгер Ібольі (Dr. Szilágyiné dr. Szinger Ibolya) та Інституту економіки за дружній прийом, гостинність, плідну співпрацю й бажає  надалі багато успішних навчальних років і вдало реалізованих професійних планів.

Кафедра обліку і аудиту

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • MagyarMagyar