Продовжується оновлення освітніх програм на відділенні угорської філології

7 лютого 2022 р. відбулася онлайн-зустріч проєктної групи з метою обговорення змін до освітньої програми за освітнім рівнем Бакалавр спеціальності 014 Середня освіта (Угорська мова та література) на 2022/2023 навчальний рік.

До складу проєктної групи входять: гарант освітньої програми Золтан Кормочі, члени Вільмош Газдаг і Катерина Дудич, доценти кафедри філології, Євген Товт, вчитель угорської мови фахового коледжу Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ, Золтан Титор, студент 4 курсу спеціальності «угорська мова та література», а також зовнішні стейкхолдери освітньої програми: Іштван Ладані, доцент Веспремського університету (Угорщина), Магдалина Дьєрке, доцент Ужгородського національного університету, Василь Секунда, вчитель угорської мови та літератури Берегівського ліцею ім. Лайоша Кошута та Андрій Ковач, директор ліцею з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги. На зустрічі було обговорено зміст освітньої програми, враховно пропозиції стейкхолдерів та внесено зміни до програми.

8 лютого 2022 р. відбулася онлайн-зустріч проєктної групи з метою обговорення змін до освітньої програми за освітнім рівнем Магістра спеціальності 035 Філологія (Мова та література угорська) на 2022/2023 навчальний рік. До складу проєктної групи входять: гарант освітньої програми Аніко Берегсасі, професор кафедри філології, Вільмош Газдаг і Аніко Марку, доценти кафедри філології, Андрій Петрушинець, магістрант 2 курсу спеціальності «угорська мова та література», Крістіан Карпинець, голова студентського самоврядування, а також зовнішні стейкхолдери освітньої програми: Ілдико Ванчо, викладач кафедри центральноєвропейських студій Університету Костянтина Філософі в Нітрі, керівник дослідницької мережі «Терміні», працівник Угорського національного бюро перекладу і нострифікації, Ласло Варі Фабіян, голова редакційної колегії журналу «Együtt», Густав Качур, журналіст газети «Kárpátalja». На зустрічі було обговорено зміст освітньої програми, враховно пропозиції студентів щодо заміни деяких дисциплін, збільшення тривалості практик та оновлення змісту програми.

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • Magyar