Різдвяний святковий концерт у Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ

Добігає кінця 2016 рік… Для студентів Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ закінчується І семестр навчального року, але закінчується він на світлій та душевній ноті.

Під завершення робочого дня у величних стінах інституту чутно незвичну метушню, хтось сміється, хтось кудись поспішає, всі вишукано одягнені – тут і милі панянки у англосаксонському стилі, і молоді люди у строгому діловому костюмі. Аж незвично, ще годину тому ― це були студенти, що складали залікову сесію, а зараз прямують до виставкової зали Gross Arnold, де 22 грудня викладачами та студентами англійського відділення кафедри філології організовано Різдвяний святковий концерт.

Сюрпризи розпочинаються при вході до виставкової зали – милі дівчата пригощають цукерками та кожен гість отримує різдвяну листівку з цікавим афоризмом на тему Різдва. Звучить музика, дівчата з хлопцями кружляють у танку, що нагадує мотив давньої англійської мелодії, тож мимоволі поринаєш в історичні спогади, а кульмінацією танцю стає Віфлеємська зіронька, що своїм сяянням сповістила усьому світу про народження маленького Спасителя.

Далі свято продовжує запрошений керівництвом закладу  Dr. Granville PhD, викладач з-за кордону спеціально для студентів англійської філології. Його божественний спів зачарував усіх присутніх, всі гості свята  з величезним задоволенням підспівували знану на весь світ пісню «Тиха ніч», яку було виконано англійською, угорською та німецькою мовами. Хоч Mr. Granville тільки нещодавно розпочав вивчати угорську мову, але пісню «A szívemet átadom én» Dr. Granville виконав на найвищому рівні, зал аплодував декілька хвилин. Ще одну пісню викладач виконав разом із студентами – атмосфера свята була заряджена позитивом.

Разом із студентами 4 курсу викладач англійського відділення кафедри філології Ласло Силаді подарував присутнім атмосферу Різдва виконанням старовинних колядок угорською мовою. Студенти 2 курсу, що навчаються за спеціальністю «англійська філологія» презентували чудове відео про те, що мрії завжди здійснюються! До слова, головними акторами та режисерами виступили самі студенти.

На завершення заходу, присутні побачили цікаву сценку, чудову гру акторів-студентів усіх курсів англійського відділення про сучасну сім’ю, сімейні цінності, різдвяні традиції і звичайно ж ДИВА! Яке ж Різдво без ЧУДЕС?! =)

 

Щасливого Різдва! Boldog karácsonyt!

Merry Christmas and a Happy New Year!

 Тетяна Вайдич


 

Тут Ви зможете ввести свої зауваження та пропозиції щодо освітніх програм.

Ваш коментар буде оприлюднено після його перегляду адміністратором сайту протягом 3 (трьох) робочих днів. Дякуємо за розуміння!


Ваша адреса електронної пошти не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені.

*

*

*

*

*

*


Заповнивши та надіславши даний відгук я даю згоду Закарпатському угорському інституту імені Ф. Ракоці ІІ на обробку своїх персональних даних у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних".

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар" Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних ЗУІ.