Серед переможців Конкурсу дипломних робіт Національного інституту стратегічних досліджень студенти кафедри географії та туризму

У 2022 році Національний інститут стратегічних досліджень (NSKI) вперше оголосив конкурс дипломних робіт.

На конкурс надійшли роботи з усього Карпатського басейну. У конкурсі могли брати участь студенти бакалаври та магістри, які захистили кваліфікаційну чи дипломну роботу у 2021 році у вищому навчальному закладі Угорщини чи за кордоном. Загалом заявки подали із 20 університетів. Всього надійшло 50 робіт на 11 різних тематик. Представлені роботи повинні були мати важливе національне стратегічне значення та національну стратегічну актуальність.

На Конкурсі дипломних робіт Національного інституту стратегічних досліджень, в категорії бакалаврів зразу 3 колишні студенти кафедри географії та туризму зайняли призові місця. Кваліфікаційна робота Юлії Ковач на тему «Зміна туристичної поведінки населення Закарпаття внаслідок пандемії Covid-19» (науковий керівник Еніке Шаш, PhD) посіла перше місце. Дора Піштак з роботою на тему «Аналіз діяльності туристичних організацій Закарпаття» (науковий керівник к.г.н. Олександр Бергхауер) посіла третє місце. Окрім цього, робота Лідії Товт «Вивчення ставлення до дітонародження в поселеннях південно-західної частини Мукачівського району» (науковий керівник к.г.н. Йосип Молнар) отримала спеціальну премію.

Вітаємо наших колишніх студентів та їх керівників!

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • Magyar