Студенти кафедри філології серед переможців V Міжнародного студентського конкурсу перекладу “Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу”

Кафедра прикладної лінгвістики, порівняльногo мовознавства та перекладу факультету іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова щорічно оголошує міжнародний студентський конкурс перекладу.

Цьогоріч це був V Міжнародний конкурс “Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу”, який проводився в таких номінаціях:

  1. кращий переклад англійського поетичного твору на українську;
  2. кращий переклад українського музичного хіту на англійську;
  3. кращий переклад англійського музичного хіту на українську;
  4. кращий переклад українського поетичного твору на англійську

До конкурсу надійшло 117 робіт учасників – студентів з 22 закладів вищої освіти України, Великобританії, Німеччини та Польщі. Цьогоріч студенти-бакалаври та студенти-магістранти англійського відділення кафедри філології ЗУІ теж взяли участь у цьому конкурсі. Серед переможців конкурсу є  студенти кафедри:

Герзанич Аліна Степанівна, студентка 2-го курсу рівня «Бакалавр» – друге місце у Номінації 1– кращий переклад англійського поетичного твору на українську,

Шітєв Давид Степанович, студент 1-го курсу рівня «Бакалавр»,  Баюс Богларка Тiборiвна, студентка 4-го курсу рівня «Бакалавр», Рабош Анжеліка Миколаївна, студентка 1-го курсу рівня «Магістр» – третє місце у Номінації 2 – кращий переклад українського музичного хіту на англійську,

Лупчов Беттіна Нандорівна, студентка 2-го курсу рівня «Бакалавр» – третє місце у Номінації 3– кращий переклад англійського музичного хіту на українську.

Переможці були нагороджені дипломами. Усі  учасники отримали сертифікати на підтвердження участі в конкурсі перекладу. До збірки кращих перекладів учасників ввійшли переклади наших студентів-переможців.

Пишаємося вашими успіхами. Вітаємо переможців та учасників конкурсу, бажаємо вам натхнення та призові місця і у майбутньому!

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • MagyarMagyar