Студенти-обліковці відвідали Берегівський районний суд

24  листопада 2021 року студенти  третього та четвертого курсів спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали Берегівський районний суд. Здобувачі вищої освіти  були запрошені  керівником апарату Берегівського районного суду Міллер Юдітою Еденівною. Програма заходу включала в себе екскурсію залом судового засідання, де приймаються рішення по  цивільним, кримінальним, адміністративним справам і справам про адміністративні правопорушення.

Пані Юдіта розповіла студентам про особливості судової системи України, структуру суду і повноваження судів,  необхідність підвищення  правосвідомості громадян.  Особливу увагу було приділено темі  цивільно-правових відносин та ознайомленню студентів, як майбутніх фахівців облікового напряму, із видами відповідальності у сфері обліку і оподаткування.

Студенти-обліковці  залишилися задоволеними розповіддю про роботу Берегівського районного суду, оскільки  такі заходи  допомагають  розвинути високий рівень правової культури і компетентної соціалізації здобувачів.

Щиро вдячні Міллер Юдіті Еденівні за змістовну та цікаву ознайомчу екскурсію!

 

Кафедра обліку і аудиту

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • MagyarMagyar