Студентська економічна конференція: «Економічні наукові дослідження»

18 грудня 2020 року кафедрою обліку і аудиту була проведена V студентська економічна конференція «Економічні наукові дослідження». Конференція проводиться за участі студентів першого курсу вже п’ятий рік поспіль. Була започаткована к.е.н. доцентом кафедри обліку і аудиту Вікторією Сергіївною Семйон. Метою проведення конференції було не тільки ознайомлення з сучасними досягненнями економічної науки, а й зацікавлення студентів науково-дослідною роботою.

Виступили 18 студентів, яких цікавить вивчення сучасних економічних питань щодо безробіття, інфляції, стану експорту та імпорту, перспективи розвитку малого бізнесу і т.д. Робочі мови конференції — угорська та українська. Конференція була проведена у звичайному режимі з дотриманням карантинних умов.

Вітальним словом конференцію розпочав завідувач кафедри обліку і аудиту д.е.н., професор Бачо Роберт Йосипович. Він наголосив важливість проведення заходів такого рівня для апробації наукових дослідженьта радий, що зустріч такого формату стала традиційною. Побажав всім здоров’я та натхнення.

Модераторами конференції були студенти IV курсу спеціальності «Облік і оподаткування» – Ілліш Вікторія та Петричко Ярослав. Вони ознайомили присутніх з програмою та регламентом конференції, зокрема,  провели її.

Студенти відповідально поставилися до підготовки науково-дослідних робіт та їх представлення, про що свідчать якісні виступи та відмінні презентації. Продемонстрували вміння працювати з програмами PowerPoint, Microsoft Office, ресурси та сервіси Інтернету. Вразили цікаві прецентації, які не залишили байдужими аудиторію присутніх – Марценюк Елеонора з темою доповіді «Роль жінки в бізнесі», Лехнер Матей з темою доповіді «Особливості створення бізнесу в Україні», Барта Реґіна Летісіа з темою доповіді «Показники й стан експорту та імпорту в Україні», Дюрков Теодора з темою доповіді «Розвиток корупції та її наслідки для економіки України», Торішня Фружіна з темою доповіді «Міжнародна міграція робочої сили».

Після підведення підсумків роботи конференції було ухвалено рішення, що студентська економічна конференція була проведена успішно.

 

Габор Потокі, економіст, викладач Інституту Ракоці

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • Magyar