У Закарпатському угорському інституті діятиме магістратура

До початку вступної кампанії – 2017 залишилося менше двох місяців. Традиційно на початок подачі документів найбільш схвильовано чекають випускники загальноосвітніх закладів, однак ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ пропонує можливості навчання не тільки для них.

Навесні 2017 року навчальний заклад отримав ліцензію на підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» з чотирьох спеціальностей, тож в інституті чекають на всіх охочих, хто вже має дипломи бакалавра, спеціаліста або магістра і бажає навчатися за спеціальностями «історія», «угорська мова і література», «українська мова і література» та «біологія».  Абітурієнти можуть подавати документи на денну та заочну форму навчання на будь-яку спеціальність незалежно від профілю (спеціалізації) попереднього диплома. Заяви приймаються з 12 по 20 липня 2017 року в приймальній комісії ЗУІ. Вступникам необхідно скласти два іспити: з фахового предмету та іноземної мови. Детальнішу інформацію про вимоги вступних іспитів та процедуру подачі документів можна дізнатися на сайті навчального закладу (www.kmf.uz.ua).

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • MagyarMagyar
  • EnglishEnglish

Тут Ви зможете ввести свої зауваження та пропозиції щодо освітніх програм.

Ваш коментар буде оприлюднено після його перегляду адміністратором сайту протягом 3 (трьох) робочих днів. Дякуємо за розуміння!


Ваша адреса електронної пошти не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені.

*

*

*

*

*

*


Заповнивши та надіславши даний відгук я даю згоду Закарпатському угорському інституту імені Ф. Ракоці ІІ на обробку своїх персональних даних у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних".

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар" Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних ЗУІ.