Угорська мова як мова меншини у процесі підготовки перекладачів

20 січня 2022 р. відбулася конференція, яка мала назву «Угорська мова як мова меншини у процесі підготовки перекладачів», організована кафедрою англійського мовознавства Реформатського університету ім. Гашпара Каролі.

Конференцію відкрив доктор філологічних наук Геза Хорват, декан факультету філології Реформатського університету ім. Гашпара Каролі. Доктор філологічних наук, професор Оршоля Надор привітала учасників конференції, представила заклади вищої освіти, викладачі яких були учасниками конференції. На конференції були писутні науковці з усього Карпатського басейну. Кафедру філології Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ представляли доктор габілітований Аніко Берегсасі й магістрант Андрій Петрушинець. Тема їхньої доповіді «Угорська мова як мова меншини у процесі викладання мови та підготовки викладачів і перекладачів у Закарпатському угорському інституті ім. Ф. Ракоці ІІ».

На одноденній конференції, яка проходила в онлайн режимі, була можливість поділитися досвідом і проблемами, які виникають у процесі підготовки перекладачів.

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • Magyar