Засідання Вченої ради, викладачів та спiвробiтникiв ЗУI імені Ференца Ракоці ІІ

22 грудня відбулося чергове засідання Вченої ради ЗУI імені Ференца Ракоці ІІ. Одночасно було організоване засідання викладачів і співробітників.

Першим пунктом порядку денного було прийнято рішення про присвоєння вчених звань. Вчена рада прийняла документи на звання доцента наступних викладачів: Адальберта Бараня, викладач кафедри філології, Федіра Молнара, викладач кафедри історії та суспільних дисциплін, та Івана Силадія, викладача кафедри педагогіки та психології.

Пізніше секретар Приймальної комісії провів свій підсумковий звіт. Після цього були прийняті рiшення про правила і склад Приймальної комісії.

Потім Рада проголосувала за внесення змін до деяких положень iнституту.

Тімеа Пiлiп, в. о. відділу контингенту студентів та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників поінформувала присутніх про підготовку екзаменаційного періоду.

Імре Сакал, голова навчально-методичної ради закладу, доповів про правила опитування з метою оцінювання студентами роботи викладача та вимірювання рівня задоволеності студентів. Вчена рада затвердила подану анкету та визначилася з системою та одноманітністю випускних іспитів на 2022-2023 навчальний рік.

Досвід про факультативнi предмети, представленi вперше в цьому роцi, узагальнили представники кафедри педагогіки та психології та кафедри філології. Виходячи з висновкiв, категорії спорту та вивчення мов привернули інтерес студентів.

Адальберт Рац, проректор iнституту, представив структуру другого семестру 2021-2022 навчального року. Рада одноголосно схвалила проект.

Також було підтримано та рекомендовано видання навчального щорічника iнституту, 2021 Limes (8 випуск), монографії, поданої кафедрою історії та суспільних дисциплін та рішення про публікацій подальших методичних досліджень поданих кафедрами.

Наприкінці порядку денного Дюло Фодор, проректор виступив з представленням про професійного розвитку та проходження курсів підвищення кваліфікації співробітників ЗУІ.

Викладачi, які досягли видатнi результати в оцінювання студентами роботи викладача – Одел Гал, Наталія Вароді, Каталін Поллоі та Єлизавета Барань – були нагороджені почесною грамотою.

Засідання завершилася показом документального фільму «Tölgyfa», зроблений до 25-річчя ЗУI імені Ференца Ракоці ІІ.

Г. А.