Засiдання вченої ради ЗУI iм. Ференца Ракоцi II

28 квітня відбулося двомовне онлайн засідання вченої ради ЗУI iм. Ференца Ракоцi II.

Засiдання відкрив ректор iнстутуту, Степан Черничко, після чого оголосив порядок денний.

Юрист iнституту, Андрій Моца звернувся до членів ради з проханням затвердити статут журналiв «Acta Academiae Beregsasiensis. Economics» і «Acta Academiae Beregsasiensis, Philologica». Члени ради одноголосно проголосували за статут.

Ректор закладу представив членів редакційного комiтету журналів, список яких також затвердили присутнi.

Степан Черничко з радістю повідомив членiв, що процес акредитації був успішно завершенний в двох спецiальностях iнституту: освітніх ступенях магістра англійської філології та математики. Заклад також був успішно акредитований на 5 рiчний перiод у рамках міжнародної акредитації.

Для координації реалізації пропозицій щодо акредитації вчена рада iнституту створила комісію, яка складається з 5 осіб.

Іван Силадiй доповів про кваліфікацію викладачів iнституту та предмети, які вони викладають, Iмре Сакал розповiв про фахово-методичні та наукові публікації кафедр, проректор Дюло Фодор проінформував присутніх про подальші підвищення кваліфікації педагогiчно-наукового складу iнституту.

Щодо процесу навчання, проректор, Адальберт Рац пояснив, що iнститут отримав дозвіл на змішане навчання від обласної військової адміністрації за деяких умов. Проректор наголосив, що iнститут звернувся до військової адміністрації з таким проханням, оскільки існують навчальні програми, які складаються з деяких практичних компонентів (лабораторні роботи, практичні роботи, виробничі практики тощо). Тому з 2 травня в iнститутi планують запровадити змішану форму навчання. Модель застосовуватиметься до індивідуальних практичних занять у деяких групах, у випадках, коли неможливо реалізувати певні компоненти навчальної програми онлайн.

Директор Фахового коледжу ЗУI iм. Ференца Ракоцi II, Каталін Шоош повідомила присутніх, що коледж також перейде на змішану форму навчання.

Втім Адальберт Рац наголосив, що у зв’язку з процедурою вступу Міністерство освіти i науки України ще не оприлюднило змінене положення.