ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ допомагали волонтери медичні працівники з Америки

7 червня прибули волонтери – медичні працівники до інституту від Бабтистської благодійної організації. Мета їхньої приїзду – допомогти місцевим жителям та біженцям, які проживають у гуртожитках інституту та надати їм медичну допомогу.

Програма, спочатку розрахована на один день, стала триденною через великий попит. Після загального огляду, реєстрації та вимірювання артеріального тиску пацієнти за своїми скаргами змогли обрати лікаря самостійно. Окрім досліджень за допомогою якісного високоцінного медичного обладнання, пацієнти також отримували ліки та вітаміни від волонтерів.

«Ми вже допомогли понад 800 місцевим жителям та біженцям із внутрішньої України у Берегові», – розповіла про програму охорони здоров’я виконавчий директор Закарпатського благодійного фонду баптистів, та представляюча Угорську баптистську службу благодійності – Лівія Нодь. Вона додала, що лікарі проводять не лише обстеження, а й лікування, вони прийшли з великими пожертвами ліків та медичних виробів.

Баптистська благодійна служба на Закарпатті з першого дня війни допомагає місцевим жителям та біженцям з проживанням та харчуванням. На сьогодні ми щодня забезпечуємо харчуванням понад 1000 людей, – зазначив президент Закарпатського благодійного фонду баптистів Чобо Нодь. Крім цього, ми бачимо велику потребу в охороні здоров’я як серед місцевих жителів, так і серед біженців. Тому ми надаємо пожертвування ліків та безкоштовне обстеження та догляд – додав.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.