ОГОЛОШЕННЯ: Познайомся з героями наших коридорів

Познайоммося з мешканцями коридорів мистецького кварталу філологічного кампусу Іштвана Ковтюка.

Задля того, аби прищепити студентам любов до мистецтва та познайомити їх з доктриною мистецького району мовознавчого містечка, оголошуємо творчий конкурс для студентів, які захоплюються фотографією, є допитливими дослідниками та мають талант до письма. Роботи приймаються у наступних тематиках:

1. ЗРОБИ ФОТО З МЕШКАНЦЯМИ МИСТЕЦЬКОГО КВАРТАЛУ.

Усе, що тобі потрібно зробити, щоб отримати гарний знімок, це підійти до цих яскравих персонажів, проявити творчість і сфотографувати свою взаємодію з ними. За бажанням можеш креативно доповнити зображені на стіні сцени своїми елементами або використати власні аксесуари. До того ж кількість персонажів на фото необмежена: ти можеш залучати до фільмування одразу кількох людей. Придумайте креативні підписи до своїх фотографій, до прикладу:

Перед державним іспитом

Будь-то дощ, будь-то сніг, а гарний настрій звідусіль

Нерозділене кохання …

2. ДОСЛІДЖЕННЯ: ХТО ТІ ФІГУРИ НА ПОЛИЦЯХ ХУДОЖНЬОГО КУТОЧКА?

Ми намагаємося знайти правильну відповідь на наступне запитання:

Які саме скульптури стоять на полиці? Запиши всі відомості про скульптуру (назва, автор, дата створення, техніка виготовлення, розміри). Знайди фото оригінальних скульптур, а потім розстав їх у хронологічному порядку від найстарішої до найновішої.

3. ХТО Ж ВИ, КОЛЬОРОВІ ФІГУРКИ?

Обери частину коридору і сфотографуй її. На основі ідеї, яка надихнула тебе до фільмування найбільше, у формі короткого прозового або віршованого твору напиши власну легенду створення фігур! Обсяг відредагованого тексту не повинен перевищувати 4 000 знаків.

Конкурсні роботи з фотографіями, відповідями на запитання та літературними творами просимо надсилати до 10 травня 2023 року включно на електронну адресу: kutasi.csaba@kmf.org.ua.

У темі листа зазначте: взаємодія з персонажами

Призи отримають 5 найкреативніших фоторобіт, учасник, який найшвидше дасть правильну відповідь на питання про скульптуру, та автори 5 найкреативніших літературних інтерпретацій!

Про результати конкурсу переможці отримають письмове повідомлення не пізніше 15 травня 2023 року.

Роботи оцінюватимуть співробітники мистецького кварталу та викладачі кафедри філології!

Серед переможців ми розіграємо сертифікат на обід у їдальні «Кіш Чіко» номіналом 200,00 грн. Крім того, усі конкурсні роботи будуть представлені на онлайн-виставці!

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • MagyarMagyar