Освітня програма

Назва освітньої програми Ступінь вищої освіти Термін дії сертифікату про акредитацію Кваліфікація
01 Освіта/Педагогіка 014 Середня освіта (Математика) MA/MSc 2027.04.14 Магістр середньої освіти (Математика), вчитель математики та інформатики
Нормативний термін навчання: 2 Національна рамкова кваліфікація України: 7
К-сть ЄCTS: 120 FQ-EHEA: 7
Придатність до працевлаштування:

2310 Викладачі закладів вищої освіти; Вчитель середнього навчального закладу(2320), Викладач професійного навчально-виховного закладу(2320), Викладач професійного навчально-технічного закладу(2320), Молодший науковий співробітник (2359.1).
Види економічної діяльності (за КВЕД 009:2010): Загальна середня освіта(85.31), Професійно-технічна освіта(85.32)

Подальше навчання:

Можливість навчання на наступному, третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти, PhD рівні (доктор філософії) у споріднених галузях наукових знань.
Набуття сучасних кваліфікацій у системі післядипломної освіти.

Освітня програма:
Навчальні плани:
Рецензії:

Тут Ви зможете ввести свої зауваження та пропозиції щодо освітніх програм.

Ваш коментар буде оприлюднено після його перегляду адміністратором сайту протягом 3 (трьох) робочих днів. Дякуємо за розуміння!

2 коментарі

  • Молнар О. (Випускник ЗУІ)

    Давно існувала потреба у закладі вищої освіти, де можна навчатися і на угорській мові. Була рада, що знайшла такий заклад, як Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ, який готує висококваліфікованих спеціалістів-педагогів для шкіл з угорською мовою навчання. Із власного досвіду можу зазначити, що велика увага приділяється підготовці майбутніх вчителів математики та інформатики, професіоналів своєї галузі. Під час навчання я ознайомилася із сучасними методами навчання. Особливо корисним для мене став курс Методика навчання математики, на якому навчилась використовувати кейс-технології навчання математики.

  • Мозговой І. (Здобувач вищої освіти (студент) ЗУІ)

    Пропонуємо з наступного року в освітню програму “Середня освіта (Математика)” включити у навчання дисципліну “Англійська мова за професійним спрямуванням”.


Ваша адреса електронної пошти не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені.

*

*

*

*

*

*


Заповнивши та надіславши даний відгук я даю згоду Закарпатському угорському інституту імені Ф. Ракоці ІІ на обробку своїх персональних даних у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних".

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар" Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних ЗУІ.