Випускники кафедри

2002 рік (лютий)

«Англійська мова-географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»:Балог Агнеш, Комарі Єва, Кедебець-Гержені Ілона, Молнар Д. Іштван, Пацюк (Деме) Вікторія, Шамок Каталін, Сабов Еріка, Сабов (Соні) Дєнді, Варга Ноемі

2002 рік (липень)

«Англійська мова-географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»:Балог Аніко, Біров Еріка, Фодор Каталін, Кучінка Іштван, Маркуш Ержебет, Ріман Моніка, Рожа Шандор, Соні Гізелла, Сіладі Ласло, Сіладі Тімея, Варга Ілдіко.

«Історія-географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»: Дорчі Кароліна, Гал Іштван, Головач Єва, Маркуш Аніта, Попп Гейзо, Сопов Роберт

2003 рік

«Англійська мова-географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»: Борат Чілла, Гіді Андраш, Химинець Каталін, Орос Магдалина, Шош Еніке, Шандор Андрея, Шуллер Андраш, Соні-Сабов Бейло

«Історія-географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»: Борат Юліанна, Бергхауер Олександр, Лефко Янош, Магочі Ізабелла, Рац Бейло, Секель Густав, Тороцкезі Крістіан, Товт Левенте, Уйфолуші Ласло, Знік Едіта.

2004 рік

«Англійська мова-географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»: Дорчі Андраш, Деме Лайош, Лазар Аніко, Мейсарош (Ревак) Рената, Соні КМ Борбала, Станіслав Ержейбет

«Історія-географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»: Брековські-Пушкаш Еріка, Балог (Горват) Еріка, Барта (Юрко) Ніколетт, Берецкі Лорант, Коті Шандор, Ковач Шандор, Молнар Елеонора, Нодь Еріка, Пелшевці-Нодь Мелінда, Семак Марія.

2005 рік

«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»: Бодок Жолт, Біров (Бушко) Еріка, Деме Єва, Доктор Маріанна, Фанта Жолт, Горват Арпад, Кардош Норберт, Кручениця Іштван, Нодь Тібор, Орбан Каталін, Раті Єва, Шейра Наталія, Секель Грета, Товт (Фодор) Георгіна, Вінце Тімея,

«Історія-географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»: Бийреш Аттіла, Фішер Жолт, Каті Наталія, Мийсарош Габріелла, Нодь Ілдіко, Нодь Тібор, Раті Йожеф, Штул Ержибейт

2006 рік

«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»: Баков Пейтер, Балла (Медвідь) Крістіна, Барта Кароль, Ференці Крістіна, Гороні Бейло, Дєндєш Ілдіко, Горшані Еніке, Гегедуш Жолт, Герцег Бейло, Кокош Моніка, Лайош Вікторія, Маргуца Віола, Мейгеш Габріелла, Молнар Мелінда, Пал Янош, Товт Андраш

«Історія-географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»: Дєрдь Жолт, Кейс Гейзо, Молнар Крістіна, Орбан Маріанна, Кейс Пірошка

2007 рік

«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»: Бакура Шандор, Борат Лівія, Бенце Аніта, Бімба Ірина, Фодор Шандор, Коваль Юрій, Кулчар Аттіла, Молнар Золтан, Орос Анна, Раті Діана, Сіладі Гізелла, Сюч Шандор, Варга Ангела

«Історія-географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»: Гегедуш Дєрді, Фелдгазі Імре, Герендель Бейло, Іллар Крістіна, Шош Сільвія, Сеннєш Андрея, Токач Томаш, Товт Дєвзев

«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»: Чок Єва, Деметер Лорант, Ейлес Мелінда, Гаті Шандор, Годнодь Іштван, Кампо Ілдіко, Катона Юдіт, Кертейс Томаш, Ковач Габор, Молнар Чобо, Нодь Габріелла, Нігрінь Адріанна, Папп Аніта, Солоі (Вош) Жужанна, Соні-Сабов Янош, Сімку Жолт, Тор Йолан, Товт Чобо, Ваш Едіна, Орос (Богуш) Вікторія, Гачі Ірина

«Історія-географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»: Боровський Іштван, Часар Іштван, Данч Дєрдь, Гоздог Дєрдь, Герендей Ержебет, Гомокі Діана, Лукач Аттіла, Мусь Гергель, Омбоді Вікторія, Сокал Імре, Тор Гейзо, Вароді Ілона

2008 рік

«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»: Балог Аттіла, Форкош Юліанна, Гайдош Рудольф, Голожі Імре, Горват Іштван, Грабчак Крістіан, Касов Тібор, Кіш-Фері Ласло, Коваль Катерина, Куні Маріанна, Ласло Елемийр, Шош Іштван, Сейчі Саболч, Товт Еріка, Товт Єва, Шандор Ангела, Барта Кароль

2010 рік

«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»

Біров Крістіні Олександрівні
Борто Золтану Карольовичу
Гергель Степану Степановичу
Дорчі Аніті Тіводорівні
Іван Олександру Олександровичу
Келемен Тібору Тіборовичу
Керечан Яношу Івановичу
Леврінц Золтану Золтановичу
Шаркаді Вікторії Андріївні

Балог Оттіла Бейловичу
Буда Аттіла Чобовичу
Варга Ласлу Івановичу
Вірван Ольга Олексіївні
Гадар Ренаті Адальбертівні
Гаті Степану Густавовичу
Гіреш Едіті Золтанівні
Горонді Томашу Юлієвичу
Дайка Матяшу Шандоровичу
Добша Іштвану Адальбертовичу
Кениз Марії Володимирівні
Коложварі Степану Васильовичу
Ленько Андреї Тіборівні
Медьєші Діані Йосипівні
Орбан Ласлу Васильовичу
Оросі Катерині Густавівні
Переш Тиберію Івановичу
Поллогі Василю Васильовичу
Почай Федіру Федоровичу
Сендрей Аніті Миколаївні
Сотмарі Іштвану Бейловичу
Тимощук Михайлу Петровичу
Шімон Карелу Карловичу
Шушлик Адаму Васильовичу
Шушлик Чоба Васильовичу

2011 рік

«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»

Кіш Шандору Олександровичу
Молнар Йожефу Густавовичу
Товт Єві Вілмошівні
Шаркезі Еріка Іштванівні

Беликанич Василю Васильовичу
Бороні Юстині Іванівні
Бочі Тюнді Олександрівні
Герич Брігітті Йожефівні
Горбас Вікторії Василівні
Горонгозов Іветті Йосипівні
Довнат Івану Івановичу
Ковач Іштвану Степановичу
Копор Мелінді Андрашівні
Міговк Габору Степановичу
Надь Гергелю Сілардовичу
Нодь Лойошу Людвиговичу
Орос (Молнар) Тімеї Олександрівні
Товт Балажу Балажовичу
Товт Роланду Васильовичу
Ур Адальберту Адальбертовичу
Фабіян Золтану Адальбертовичу

2012 рік

«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»

Куртяк Адама Євгеновича
Петраш Ласла Федоровича
Седлак Денеша Дюловича
Тодерішка Крістіана Олександровича
Біров Беттіні Василівні
Біров Лоранту Гейзоичу
Генці Леонетті Яношівні
Горонді Дьєрдю Олександровичу
Дарчі Тімеї Юліївні
Денч Еніке Елемирівні
Келемен Андрію Івановичу
Ковач Болажу Адальбертовичу
Комарі Габору Болажовичу
Молнар Федіру Федоровичу
Орос Ірині Олександрівні
Раті Єві Андріївні
Теллінгер Еніке Арпадівні
Ферку Вікторії Іштванівні

2013 рік

«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»

Балог Нора Бейлівна
Вейконь Томі Ернестович
Гілігор Аніта Бейлівна
Горват Іветт Бертолонівна
Іщук Катерина Вячеславівна
Орбан Мелінда Денешівна
Петер Андраш Федорович
Повлін Ленард Адальбертович
Тігор Оніка Тіводорівна
Гелетей Єлизавета Юріївна
Довка Роберт Гейзович
Русанюк Роберт Іванович
Сабов Беата Золтанівна

2014 рік
«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»
Балінт Дора Олександрівна
Чуга Даніел Йосипович
Філіп Матей Георгович
Іван Андраш Іванович
Комоні Дейнеш Стефанович
Левкеш Моніка Шандорівна
Нодь Тібор Тіводорович
Спаська Іветта Габрієлівна
Томаші Кітті Адальбертівна
Варга Андрея Болдіжарівна

2015 рік
«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»
Бочков Саболч Елекович
Бірток Ференц Федорович
Іллар Мате Леонардович
Катко Жужанна Карлівна
Кіраль Клавдія Євгенівна
Нодь Габріелла Шандорівна
Папп Іштван Йожефович
Повдьор Кароліна Степанівна
Унока Гергев Бертолонович

2016 рік
«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»
Бенедек Вікторія Іванівна
Ваш Норберт Карлович
Веждел Ласло Васильович
Лац Габор Вікторович
Лінц Аннамарія Юліївна
Нодь Ріхард Шандорович
Паловці Александра Ласловна
Сейчі Йожеф Йожефович
Товт Атілла Атіллович

2017 рік
«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»
Балог Ніколетта Олександрівна
Бігорі Кітті Бейлівна
Гал Томаш
Генці Саболч Барнабаш Сілардович
Юрик Юлія Олександрівна
Морозюк Олександра Марківна
Надь Лівія Золтанівна
Оросі Даніел Миколайович
Оросі Іштван Стефанович
Січ Даніел Степанович

2018 рік
«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»
Дубровський Василь Антонович
Ердей Рената Олександрівна
Дюрков Еріка Тиборівна
Ковач Каталін Імреівна
Молнар Чілла Патрісія Василівна
Орбан Жофія Шандорівна
Полков Акош
Тар Едіна Ервінівна
Тросканич (Фізел) Емеше Йосипівна
Віраг Олександра Іванівна

2019 рік
«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»
Бем Крістіна Карлівна
Дендешій Тиберій Золтанович
Кінаров Крістіан Сергійович

«Туризм»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»
Демян Ноемі Елемирівна
Лібак Ніколета Дмитрівна
Молнар Емеше Тіберіївна
Орос Крістіна Василівна
Продан Вікторія Іванівна
Рябіхіна Маріанна Віталіївна
Савко Агота Василівна

2020 рік
«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»
Боротей Марк-Віктор Вікторович
Іпатій Марія Володимирівна
Кевсегі Теодора Зігмондівна
Мештер Чілло Йосипівна
Молнар Розалія Степанівна
Олаг Аніко Людвиковна
Оросі Дора Павлівна
Товт Олівія Йосипівна

«Туризм»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»
Бордаченко Олександра Олександрівна
Гапчук Томаш Емільянович
Гома Каталин Арпадівна
Готра Ян Іванович
Імре Віраг Регіна Василівна
Клепар Віталій Віталійович
Копча Ерік Іванович
Радик Крістіан Віталійович
Товт Ніколетт-Маріанна Степанівна
Туряниця Тетяна Валеріївна
Адлер Річард Йосипович
Баламут Яна Олегівна

2021 рік
«Географія»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»
Буда Вікторія Федорівна
Корницькі Адам Бейлович
Коновал Юрій Юрійович
Кукрі Регіна-Наталія Аттілівна
Товт Лідія Олександрівна
Чакань Вікторія Степанівна

«Туризм»; освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»
Апшай Катерина Костянтинівна
Бенкев Река Адріен Іштванівна
Веждел Ласло Васильович
Ковач Юлія Золтанівна
Нодь Роланд Йосипович
Надь Тібор Васильович
Піштак Дора-Вівіен Василівна
Салка Ніколетта Робертівна
Седлак Естер Дюлівна
Сурняк Клавдія Золтанівна
Філіп Матей Георгович
Черняк Діана-Марія Йосипівна