XIII Універсіада Закарпатської області серед ВНЗ

09.11.2017 . в м. Ужгороді було проведено засідання керівників фізичного виховання вищих навчальних закладів. Крім організаційних питань Начальником відділення з комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України п. І. І. Риляк було підбито  підсумки і проведено нагородження переможців  XIII Універсіади серед вищих навчальних закладів  I – II, III – IV р.а.

Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ в загальнокомандному заліку виборов  ІІ-ге місце. Цього результату можна було досягнути лише завдяки цілеспрямованій систематичній роботі з студентами протягом навчального року.

В 2016-2017 н. р. систематично працювали спортивні секції з таких видів спорту: баскетбол, волейбол, гандбол, настільний теніс, футбол, спортивна аеробіка, шахи. Всього до спортивних секцій було залучено 194 студента.

Протягом навчального року було проведено внутрівузівську спартакіаду з баскетболу, футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, гандболу. Гостра спортивна боротьба велась між студентами та викладачами з таких видів спорту, як: волейбол, футбол, баскетбол.

Студенти Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ брали участь в міжнародних змаганнях з міні-футболу (листопад 2016) в м. Сийкельудворгей (Одорхею-Секуєск, Румунія), 20-22 червня 2017 р. змагання з веслування серед вузів Карпатського регіону м. Сорвош (Угорщина), 20-25.07. 2017 міжнародні змагання «КАМПУС» з міні-футболу, пляжного волейболу, стрідболу м. Дебрецен (Угорщина).

Поряд з цим основну увагу викладачами фізичної культури було спрямовано на підготовку студентів до участі в ХІІІ обласній Універсіаді серед ВНЗ III – IV р. а.

 

В 2016-2017 н. р. ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ в гострій спортивній боротьбі виборов такі місця:

настільний теніс ІІ місце
шахи ІІ місце
баскетбол (юн) ІІІ місце
баскетбол (дів.) ІІ місце
Легка атл. ІІ місце
Крос ІІ місце
Футбол IV місце
Плавання IV місце

Виходячи з даних результатів місця в ХІІІ Універсіаді Закарпатської області  серед ВНЗ ІІІ– IV р.а.  2017 р. розподілені таким чином:

«Ужгородський національний університет» І місце
Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ ІI місце
Ужгородський торговельно-економічний КНТЕУ IIІ місце
Карпатський інститут підприємництва університет «Україна» ІV місце
Мукачівський державний університет V місце

За досягнуті успіхи дякуємо всім студентам, які захищали честь свого навчального закладу, бажаємо їм міцного здоров’я  та спортивного удосконалення.


Ваша адреса електронної пошти не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені.

*

*

*

*

*

*


Заповнивши та надіславши даний відгук я даю згоду Закарпатському угорському інституту імені Ф. Ракоці ІІ на обробку своїх персональних даних у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних".

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар" Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних ЗУІ.