XIII Універсіада Закарпатської області серед ВНЗ

09.11.2017 . в м. Ужгороді було проведено засідання керівників фізичного виховання вищих навчальних закладів. Крім організаційних питань Начальником відділення з комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України п. І. І. Риляк було підбито  підсумки і проведено нагородження переможців  XIII Універсіади серед вищих навчальних закладів  I – II, III – IV р.а.

Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ в загальнокомандному заліку виборов  ІІ-ге місце. Цього результату можна було досягнути лише завдяки цілеспрямованій систематичній роботі з студентами протягом навчального року.

В 2016-2017 н. р. систематично працювали спортивні секції з таких видів спорту: баскетбол, волейбол, гандбол, настільний теніс, футбол, спортивна аеробіка, шахи. Всього до спортивних секцій було залучено 194 студента.

Протягом навчального року було проведено внутрівузівську спартакіаду з баскетболу, футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, гандболу. Гостра спортивна боротьба велась між студентами та викладачами з таких видів спорту, як: волейбол, футбол, баскетбол.

Студенти Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ брали участь в міжнародних змаганнях з міні-футболу (листопад 2016) в м. Сийкельудворгей (Одорхею-Секуєск, Румунія), 20-22 червня 2017 р. змагання з веслування серед вузів Карпатського регіону м. Сорвош (Угорщина), 20-25.07. 2017 міжнародні змагання «КАМПУС» з міні-футболу, пляжного волейболу, стрідболу м. Дебрецен (Угорщина).

Поряд з цим основну увагу викладачами фізичної культури було спрямовано на підготовку студентів до участі в ХІІІ обласній Універсіаді серед ВНЗ III – IV р. а.

 

В 2016-2017 н. р. ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ в гострій спортивній боротьбі виборов такі місця:

настільний теніс ІІ місце
шахи ІІ місце
баскетбол (юн) ІІІ місце
баскетбол (дів.) ІІ місце
Легка атл. ІІ місце
Крос ІІ місце
Футбол IV місце
Плавання IV місце

Виходячи з даних результатів місця в ХІІІ Універсіаді Закарпатської області  серед ВНЗ ІІІ– IV р.а.  2017 р. розподілені таким чином:

«Ужгородський національний університет» І місце
Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ ІI місце
Ужгородський торговельно-економічний КНТЕУ IIІ місце
Карпатський інститут підприємництва університет «Україна» ІV місце
Мукачівський державний університет V місце

За досягнуті успіхи дякуємо всім студентам, які захищали честь свого навчального закладу, бажаємо їм міцного здоров’я  та спортивного удосконалення.

Тут Ви зможете ввести свої зауваження та пропозиції щодо освітніх програм.

Ваш коментар буде оприлюднено після його перегляду адміністратором сайту протягом 3 (трьох) робочих днів. Дякуємо за розуміння!


Ваша адреса електронної пошти не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені.

*

*

*

*

*

*


Заповнивши та надіславши даний відгук я даю згоду Закарпатському угорському інституту імені Ф. Ракоці ІІ на обробку своїх персональних даних у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних".

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар" Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних ЗУІ.