MonsoonSIM відкриває горизонти для українських ЗВО за сприяння кафедри обліку і аудиту ЗУІ

4-5 лютого 2022 р. у рамках міжнародної співпраці кафедри обліку і аудиту ЗУІ з компанією MonsoonSIM (Австралія) було організовано тренінг для викладачів провідних університетів України по вивченню бізнес-симуляції «MonsoonSIM Train The Trainer». Модератом і тренером виступив сам засновник та президент MonsoonSIM – Ебді Тамінсі (Mr. Abdy Taminsyah).

У тренінгу прийняли участь понад 30 учасників: доктори та кандидати наук, професори, доценти та аспіранти кафедр, які здійснюють підготовку фахівців за напрямами 071 «Облік і оподаткування» й 072 «Фінанси, банківська справа і страхування» наступних ЗВО:

Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці II, м. Берегове, Україна

Волинський національний університет імені Лесі Українки, м. Луцьк, Україна

Національний університет біоресурсів і природокористування України, м.Київ, Україна

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, м. Харків, Україна

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, м. Київ, Україна

Луцький національний технічний університет, Луцьк, Україна

Хмельницький національний університет, м. Хмельницький, Україна

Учасниками й співорганізаторами заходу виступили викладачі кафедри обліку і аудиту проф. Пойда-Носик Н.Н. та доц. Макарович В.К., які разом з колегами інших вітчизняних освітніх закладів змагалися в командах за кращі рішення. Загалом, учасники тренінгу мали змогу пройти основні модулі платформи, пов’язані з  торгівлею (роздрібні, оптові продажі), дистрибуцією та одночасним відображенням ключових показників ефективності й фінансових результатів. Платформа дає можливість, використовуючи аналітику у розрізі трансакцій і раундів, будувати різноманітні звіти у формі графіків, діаграм, формувати рейтинг команд та оцінювати результати кожного учасника бізнес-гри.

На думку учасників, інтенсивність гри та її цифровий характер, робота з реальними даними, неймовірно реалістичне моделювання може бути використаним в навчальному процесі зі студентами, що, безумовно, дозволить покращити набуття ними необхідних фахових компетенцій.

Надзвичайно цінним подарунком було прийняття рішення паном A. Taminsyah подарувати всім учасникам доступ до користування платформою на весь весняний семестр для навчання студентів. Позитивні враження від такого дводенного інтенсивного заходу були не лише в учасників, але й в самого модератора, який у себе на сторінці в LinkedIn подякував представникам ЗУІ за можливість організації такої зустрічі з українськими представниками освітнього простору.

Ніна Пойда-Носик,

д.е.н., професор кафедри обліку і аудиту 

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • Magyar
  • English