Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ отримав міжнародну акредитацію

За результатами роботи акредитаційної комісії Угорського комітету акредитації вищої освіти (далі – УКАВО) Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ отримав міжнародну акредитацію на п’ять років. Міжнародна акредитація була проведена за ініціативою берегівського закладу вищої освіти.
Інститут подав заявку ще влітку 2021 року.
Степан Черничко, ректор ЗУІ, сказав: «Ми взяли на себе таку відповідальність, оскільки нам дуже важливо зрозуміти, що де ми знаходимося на даному етапі з точки зору забезпечення якості освіти, де ми знаходимося з точки зору європейської вищої освіти, та чи відповідаємо ми європейським вимогам вищої освіти 21 століття».
Валерія Чейпе, президент УКАВО, розповідаючи про хід та висновок акредитаційного процесу в нашому інституті, підкреслила, що кінцевий результат міжнародного аудиту є справжнім прогресом в роботі Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ. Зазначила, що для акредитаційного комітету це була перша нагода співпраці із закордонним закладом вищої освіти. У процесі акредитаційної експертизи було перевірено наявність впроваджених елементів європейських стандартів вищої освіти, експерти УКАВО установили відповідність внутрішнього забезпечення якості вищої освіти, професійний розвиток викладачів, а також рівень студентоцентрованого навчання в інститут