Освітня програма

Назва освітньої програми Ступінь вищої освіти Термін дії сертифікату про акредитацію Кваліфікація
071 Облік і оподаткування (Міжнародний облік і оподаткування) MA/MSc магістр з обліку і оподаткування
Нормативний термін навчання: 2 Національна рамкова кваліфікація України: 7
К-сть ЄCTS: 90 FQ-EHEA: 7
Придатність до працевлаштування:

Програма магістра з обліку і оподаткування спрямована на можливість реалізувати отримані знання, працюючи в організаціях і підприємствах різних форм власності, які займаються міжнародною підприємницькою діяльністю; установах; консульствах, посольствах; дипломатичних і торговельних представництвах України за кордоном; міжнародних фінансово-кредитних установах та у міжнародних відділах українських фінансово-кредитних установ; міжнародних відділах страхових компаній та туристичних фірм; підрозділах державної митниці; в органах державної влади та управління, органах Державної податкова служби України, фінансових органах, комісіях з цінних паперів, аудиторських службах, контрольно-ревізійних відділах на підприємствах, в організаціях різних форм власності та видів бізнесової і комерційної діяльності та ін.

Випускник здатен виконувати професійну роботу згідно класифікатору професій ДК 003:2010: головний бухгалтер, головний касир, головний ревізор, завідувач каси, завідувач цехової бухгалтерії, начальник централізованої бухгалтерії, асистент, викладач професійного навчально-виховного закладу, науковий співробітник (аудит, бухгалтерський облік), бухгалтер-експерт, бухгалтер-ревізор, аудитор, консультант з податків і зборів, ревізор-інспектор податковий, аналітик консолідованої інформації, молодший науковий співробітник (економіка), економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності, економіст з податків і зборів, консультант з економічних питань, оглядач з економічних питань, бухгалтер, касир, експерт.

Магістр з обліку і оподаткування може адаптуватися до наступних видів суміжної професійної діяльності: управлінсько-господарської; фінансової і кредитної; експертно-консультаційної; оцінки власності; зовнішньоекономічної; науково-методичної.

Подальше навчання:

Можливість продовження навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти; отримання післядипломної освіти на споріднених та інших спеціальностях; набуття кваліфікацій за іншими освітніми програмами та спеціальностями (спеціалізаціями) у сфері вищої освіти.

Освітня програма:

2022

Навчальні плани:

2022

Рецензії:

Рецензії 2022

Тут Ви зможете ввести свої зауваження та пропозиції щодо освітніх програм.

Ваш коментар буде оприлюднено після його перегляду адміністратором сайту протягом 3 (трьох) робочих днів. Дякуємо за розуміння!


Ваша адреса електронної пошти не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені.

*

*

*

*

*

*


Заповнивши та надіславши даний відгук я даю згоду Закарпатському угорському інституту імені Ф. Ракоці ІІ на обробку своїх персональних даних у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних".

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар" Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних ЗУІ.