Освітня програма

Назва освітньої програми Ступінь вищої освіти Термін дії сертифікату про акредитацію Кваліфікація
072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок (Фінансова безпека) BA/BSc Планова акредитація у 2025/2026 н.р. Бакалавр фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку
Нормативний термін навчання: 4 роки Національна рамкова кваліфікація України: 6
К-сть ЄCTS: 240 FQ-EHEA: 6
Придатність до працевлаштування:

Бакалавр фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку спроможний виконувати професійні роботи й обіймати первинні посади в органах державної влади, в організаціях та на підприємствах різних видів діяльності та форм власності згідно Національної рамки кваліфікацій та Національного класифікатору України: Класифікатор професій ДК 003:2010.
Сфери професійної діяльності випускників розповсюджуються на всі види економічної діяльності, що визначені в Класифікаторі видів економічної діяльності ДК 009:2010. Переважно вони розповсюджується на: фінансові, облікові, економічні, виробничі та аналітичні підрозділи й служби підприємств і організацій різних галузей та форм власності; фінансово-кредитні та страхові установи; організатори біржових торгів; органи державної та місцевої влади; освітні, консалтингові та науково-дослідні установи.

До професій, яким відповідає кваліфікація бакалавра фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку, згідно Класифікатора професій ДК 003:2010 (із змінами та доповненнями), належать:

- із розділу 1 «Законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (управителі)» - менеджери (управителі) у фінансовій діяльності (код професійної групи – 146),
- із розділу 3 «Фахівці» - фахівці в галузі фінансів та торгівлі (код професійної групи – 341, в т.ч. 3411 - дилери (біржові торговці за свій рахунок) та брокери (посередники) із заставних та фінансових операцій - маклер біржовий, фахівець з біржових операцій, фахівець-організатор торгівлі на ринку цінних паперів), державні інспектори (код професійної групи – 344), зокрема інспектори податкової служби (код професійної групи – 3442), агент податковий (код – 3429).

Випускники можуть обіймати наступні посади:

3411 Фахівець з фінансово-економічної безпеки
3411 Фахівець з корпоративного управління
3411 Фахівець з управління активами
3417 Експерт-консультант із страхування
3419 Інспектор кредитний
3432 Офісний службовець (страхування)
3436.1 Помічник керівника підприємства (установи, організації)
3436.3 Помічник керівника малого підприємства без апарату управління
3439 Фахівець із організації інформаційної безпеки

Фахівець може адаптуватися до наступних видів суміжної професійної діяльності: управлінсько-господарської; бухгалтерсько-ревізійної; експертно-консультаційної; оцінки власності; зовнішньоекономічної; науково-методичної.

Подальше навчання:

Можливість навчання за програмою другого циклу FQ – EHEA, 7 рівня EQFLLL та 7 рівня НРК.
Набуття додаткових кваліфікацій в системі вищої освіти на споріднених та інших спеціальностях; підвищення кваліфікації.

Освітня програма:
Навчальні плани:
Рецензії:

Тут Ви зможете ввести свої зауваження та пропозиції щодо освітніх програм.

Ваш коментар буде оприлюднено після його перегляду адміністратором сайту протягом 3 (трьох) робочих днів. Дякуємо за розуміння!


Ваша адреса електронної пошти не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені.

*

*

*

*

*

*


Заповнивши та надіславши даний відгук я даю згоду Закарпатському угорському інституту імені Ф. Ракоці ІІ на обробку своїх персональних даних у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних".

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар" Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних ЗУІ.