Освітня програма

Назва освітньої програми Ступінь вищої освіти Термін дії сертифікату про акредитацію Кваліфікація
072 Фінанси, банківська справа та страхування (Фінансова безпека) BA/BSc Бакалавр з фінансів, банківської справи та страхування
Нормативний термін навчання: 4 Національна рамкова кваліфікація України: 6
К-сть ЄCTS: 239 FQ-EHEA: 6
Придатність до працевлаштування:

Бакалавр з фінансів, банківської справи та страхування (ОП «Фінансова безпека») спроможний виконувати професійні роботи й обіймати первинні посади в органах державної влади; в організаціях та на підприємствах різних видів діяльності та форм власності згідно Національної рамки кваліфікацій та Національного класифікатору України: Класифікатор професій ДК 003:2010.

Сфери професійної діяльності випускників розповсюджуються на всі види економічної діяльності, що визначені в Класифікаторі видів економічної діяльності ДК 009:2010. Переважно вони розповсюджується на: фінансові, облікові, економічні, виробничі та аналітичні підрозділи й служби підприємств і організацій різних галузей та форм власності; фінансово-кредитні та страхові установи; органи державної та місцевої влади; освітні, консалтингові та науково-дослідні установи.

До професій, яким відповідає кваліфікація бакалавра з фінансів, банківської справи та страхування згідно Державного класифікатору професій ДК 003:2010 (із змінами, затвердженими наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 2 вересня 2015 року № 1084), належать:

- із розділу 1 «Законодавці, вищі дeржавні службовці, керівники, менеджери (управителі)» - менеджери (управителі) у фінансовій діяльності (код професійної групи – 146),

- із розділу 3 «Фахівці» - фахівці в галузі фінансів та торгівлі (код професійної групи – 341), державні інспектори (код професійної групи – 344), зокрема інспектори податкової служби (код професійної групи – 3442), агент податковий (код – 3429).

Випускники можуть обіймати наступні посади, пов’язані з фокусом ОП:

3411 Фахівець з фінансово-економічної безпеки
3411 Фахівець з корпоративного управління
3411 Фахівець з управління активами
3417 Експерт-консультант із страхування
3419 Інспектор кредитний
3432 Офісний службовець (страхування)
3436.1 Помічник керівника підприємства (установи, організації)
3436.3 Помічник керівника малого підприємства без апарату управління
3439 Фахівець із організації інформаційної безпеки

Фахівець може адаптуватися до наступних видів суміжної професійної діяльності: управлінсько-господарської; бухгалтерсько-ревізійної; експертно-консультаційної; оцінки власності; зовнішньоекономічної; науково-методичної.

Подальше навчання:

Можливість продовження навчання на другому (освітньо-науковому) рівні (магістр); отримання післядипломної освіти на споріднених та інших спеціальностях; підвищення кваліфікації.

Освітня програма:

2022

Навчальні плани:

2022

Рецензії:

Рецензії 2022

Тут Ви зможете ввести свої зауваження та пропозиції щодо освітніх програм.

Ваш коментар буде оприлюднено після його перегляду адміністратором сайту протягом 3 (трьох) робочих днів. Дякуємо за розуміння!


Ваша адреса електронної пошти не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені.

*

*

*

*

*

*


Заповнивши та надіславши даний відгук я даю згоду Закарпатському угорському інституту імені Ф. Ракоці ІІ на обробку своїх персональних даних у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних".

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар" Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних ЗУІ.