Fakultatív tantárgyak

A fakultatív tantárgyak, szakkörök heti beosztása

Fakultatív tantárgyak, szakkörök / Факультативні дисципліни, гуртки

Oktató / Викладач

A foglalkozás ideje / Дата проведення

Хор / Kórus Кіш Ю. / Kiss J. Понеділок / Hétfő 15:20 –

16:50

Волейбол (дівчата) / Röplabda (lányok) Візавер А.Д. / Vizáver Á. Понеділок / Hétfő 17:00 –

18:30

Настільний теніс (дівчата) / Asztalitenisz (lányok) Чегіль А.М. / Csehil Anikó Понеділок / Hétfő 17:00 –

18:30

Настільний теніс (юнаки) / Asztalitenisz (fiúk) Чегіль А.М. / Csehil Anikó Понеділок / Hétfő 18:30 –

20:00

Волейбол (юнаки) / Röplabda (fiúk) Візавер А.Д. / Vizáver Á. Понеділок / Hétfő 18:30 –

20:30

Бальні танці / Báli tánc Гергардт Альона / Gerhardt Aljona Вівторок / Kedd 15:20 –

16:50

Гандбол (дівчата) / Kézilabda (lányok) Чегіль А.М. / Csehil Anikó Вівторок / Kedd 17:00 –

18:30

Шахи – шашки (юнаки/дівчата) / Sakk – dámajáték (fiúk/lányok) Візавер А.Д. / Vizáver Á. Вівторок / Kedd 17:00 –

18:30

Гандбол (юнаки) / Kézilabda (fiúk) Чегіль А.М. / Csehil Anikó Вівторок / Kedd 18:30 –

20:00

Основи народного танцю / Néptánc Кокош банда / Kokas banda Середа / Szerda 15:20 –

16:50

Баскетбол (дівчата) / Kosárlabda (lányok) Чегіль А.М. / Csehil Anikó Середа / Szerda 17:00 –

18:30

Бадмінтон (юнаки/дівчата) / Tollaslabda (fiúk/lányok) Візавер А.Д. / Vizáver Á. Середа / Szerda 17:00 –

18:30

Баскетбол (юнаки) / Kosárlabda (fiúk) Візавер А.Д. / Vizáver Á. Середа / Szerda 18:30 –

20:30

Аеробіка (дівчата) / Aerobik (lányok) Чегіль А.М. / Csehil Anikó Червер / Csütörtök 17:00 –

18:30

Футбол (дівчата) / Labdarúgás (lányok) Візавер А.Д. / Vizáver Á. Четвер / Csütörtök 17:00 –

18:30

Футбол (юнаки) / Labdarúgás (fiúk) Візавер А.Д. / Vizáver Á. Четвер / Csütörtök 18:30 –

20:30

Nyelvi fakultatív tantárgyak kurzus kódjai

Kurzus név Kurzus kód Kurzus link
Угорська мова як іноземна / Magyar mint idegen nyelv 3dfkj6l https://classroom.google.com/c/MzgzMDk1MjA2Nzk2?cjc=3dfkj6l
Українська мова / Ukrán nyelv u6mp2k7 https://classroom.google.com/c/MzgzMDk1MjA2ODI0?cjc=u6mp2k7
Іноземна мова (англійська) / Idegen
nyelv (angol)
rkg2xpi https://classroom.google.com/c/MzgzMDk1MjA2ODQ2?cjc=rkg2xpi
Іноземна мова (німецька) / Idegen
nyelv (német)
e4ec4yz https://classroom.google.com/c/MzgzMDk1MjA2ODc3?cjc=e4ec4yz

A fakultatív tantárgyak, szakkörök heti beosztása

Курс /
Évfolyam
Семестр /
Félév
Факультативні дисципліни /
Fakultatív tantárgyak
Години на тиждень /
Heti óraszám
Б: I-ІV
М: I-II
Б: 1-8,
М: 1-4
Фізична культура / Testnevelés 2-4
Б: I-ІV
М: I-II
Б: 1-8,
М: 1-4
Фізична культура – гуртки (шахи, волейбол,
баскетбол, гандбол, футзал, настільний теніс,
аеробік, бадмінтон, танці) / Szakkörök: sakk,
kézilabda, röplabda, kosárlabda, futsal,
asztalitenisz, aerobic, tollaslabda, tánc
2-4
Б: I-ІII
М: I-II
Б: 1-6,
М: 1-4
Угорська мова як іноземна / Magyar mint
idegen nyelv
4
Б: I-ІII
М: I-II
Б: 1-6,
М: 1-4
Українська мова / Ukrán nyelv 4
Б: I-ІV
М: I-II
Б: 1-7,
М: 1-4
Іноземна мова (англійська, німецька) / Idegen
nyelv (angol, német)
4
Б: ІІІ Б: 5 Українська мова за професійним
спрямуванням / Szakmai ukrán nyelv
4
Б – ступінь вищої освіти “бакалавр” / BA/BSc képzési szint
М – ступінь вищої освіти “магістр” / MA/MSc képzési szint